Jeep yazıları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KLL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,783

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
Yer
Ankara
Kendi aracım için lazım olunca, mopar gereksiz pahalıyken, imal ettiğim Jeep logolarından ihtiyacınız varsa, sizin için de üretebilirim.
1 adet Jeep yazısı = 25 tl
1 adet Grand Cherokee/Cherokee yazısı = 35 tl

İhtiyaç varsa V8 ve 4x4 te üretebilirim.
Malzeme epoxy dir. üzeri metalik boyadır. Kalitesi orijinali gibidir. Gri ve talebe göre altın rengi mümkün.

P1010001

Etiketler

Ynt: Jeep yazıları

Ben bunları kalıp metodu ile çıkartıyorum yani bilgisayarda yazılmadılar. O nedenle orijinali olmadan mümkün olmuyor.
Kendi aracımdakileri kopyalamıştım, belki birinin ihtiyacı olur diye burada paylaştım.

Yeni setleri yapabilmek için orijinallerine sahip olmak lazım. Astarı yüzünü geçiyor 1 2 adet için. Mopar kazığı bu yazılar bildiğiniz üzere.

Jeep yazısı ise kolay. Fakat sizin aracınızdaki orijinaller krom olmasın sakın?

Bizim aracımızda plastik tarzı bi malzemeden krom kaplıymıs sanırım ama kaplama falan kalmamıs :smiley: Birde araçta Cherokee yazıyor fakat gerçek ismi olan Liberty yazmak istediğimizden bir sormak istedim size :smiley: Zaten mat siyah boyayıp araca yapıstıracaktık ama bakalım olmadı jeep yazısı alırız.

Ynt: Jeep Yazıları

yazıların imalatını şu sıra yapmıyorum. eğer adetli almak isterseniz yeni kalıp ile yeni imalat gerekli. ihtiyacım doğrultusunda hazırlamıştım. adet belirtirseniz tekrar çalışmalara başlarım. altın gümüş metalik boyalı, yada kendinden siyah/pas kırmızısı mümkün. hiç kullanılmamış orijinal yazılardan da kopya yapmak mümkün. krom malesef mümkün değil. onu henüz çözemedim nasıl kaplanıyor diye.

sizin yeriniz nerde acaba
en azından örnek bir yazı görmek isterim
biz maslakta amerikan yedek parça satışı yapmaktayız
bu yazıların sıkıntısı zamanla üzerindeki kromajın atıyor olması
sizin ürünlerde böyle bir şey oluyor mu
birde kalıp çok önemli orj. ebatlarda olması lazım
eğer ürünlerinizi beğenirsem her yazı çeşidinden adetli olarak yaptırmak isterim
o yüzden telefon numaranızı istedim. telefonda daha detaylı konuşuruz diye düşünüyorum.

ben ticari işletme değilim. otomobiller diğer hobilerim gibi hobi benim için. birçok tamiratımı ve işim kendim yaparım/yaptırırım.
bu yazı mevzusu da benim için bir ihtiyaçtan ötürü şekillendi. bu yazıları, boyadığım eski arabamda lazım oldukları için hazırlamıştım. benim hazırladıklarım krom değil. krom yapmanın yolunu henüz bulamadım. plastiğ kaplamak biraz farklı ve zor. eski jeep lerde zaten krom olmazdı. hep metaik boyaydı. yazılar birebir aynı çünkü kalıp tekniği ile kopyalanmışlardır. yazılar eski olsa üzerilerindeki en ufak çizik yada eskime gibi detayıda kopaylar bu teknik. sizin istediğiniz bir yazı varsa bana gönderin bir kopyasını yapayım kendiniz görün. şu anda yapabileceğim bir tek JEEP yazısı var kalıbı kullanılmadığı için eskimeyen. MOPAR jeep yazısındna kopyalamıştım. onu deneyebiliriz. boyar gönderirim bakarsınız. bilahere konuşuruz dert değil.

üstat merhaba. benim de bagaj için jeep yazısına ihtiyacım var.

kaldımı acaba elinizde gri renkli ?

yazının kendi yapışkanı varmı arkada ?

Son düzenleme:

Ben bunları kalıp metodu ile çıkartıyorum yani bilgisayarda yazılmadılar. O nedenle orijinali olmadan mümkün olmuyor.
Kendi aracımdakileri kopyalamıştım, belki birinin ihtiyacı olur diye burada paylaştım.

Yeni setleri yapabilmek için orijinallerine sahip olmak lazım. Astarı yüzünü geçiyor 1 2 adet için. Mopar kazığı bu yazılar bildiğiniz üzere.

Jeep yazısı ise kolay. Fakat sizin aracınızdaki orijinaller krom olmasın sakın?
Merhaba yıllar sonra. Banada V8, 4x4, jeep yazısı elinizde varmı?

Kendi aracım için lazım olunca, mopar gereksiz pahalıyken, imal ettiğim Jeep logolarından ihtiyacınız varsa, sizin için de üretebilirim.

Malzeme epoxy dir. üzeri metalik boyadır. Kalitesi orijinali gibidir. Gri ve talebe göre altın rengi mümkün.

Ekli dosyayı görüntüle 318213
Telefon numarası verirseniz arayacağım

Ekli dosyayı görüntüle 318213
Telefon numarası verirseniz arayacağım

bu yazılardan yok artık. 2012 senesinin konusu. aliexpress de gayet güzel setler satıyorlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR