Jeep Liberty'mi 2" Yükseltmek?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan resistance Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,488
Ynt: Jeep Liberty'mi 2" Yükseltmek?

Ankarada oturuyosanız size yardımcı olayım şaşmaz oto sanayinde sena jeep''in sahibi Ahmet usta bu işi yapıyo bende bu perşembe ankarada olacam isterseniz görüşelim size yardımcı olmaya çalışırım üstelik maaliyetide düşük size telefonumu veriyorum isterseniz görüşürüz

özkan çetin

05424510857

saygılar

Etiketler

serdarkarakuss' Alıntı:
kit ile sorunu bende yaşıyorum çözüm için bilgi paylaşmak isterim.
Selamlar,
Süper olmuş aracınız.
Bende de 2003 Renegade var .
Vinç montajı ve yükseltme ile ilgili bilgi verir misiniz?
Saygılar

1980 model cj5 ardından 1997 model 4.0 xj ve son olarak 2003 model 2,8 kj.performansını bu araçlar içinde yapabilirim.Tabi neleri kıyasladığımız önemli.Konfor ve daha uzun menzilli geziler,yakıt ve vergi avantajı ,lpg tankı olmayışı dolayısıile bagaj yükleme kapasitesi için Kj avantajlı. Süspansiyon sistemi önler bağımsız süspansiyon olduğundan dolayı xj kadar yükseltememenin verdiği dezavantajları var.Ayrıca aracın tasarımından dolayı jant ve lastik kombinasyonunda seçenekler kısıtlı, çokbüyük ebatlar kullanılamıyor.Jeep markası içinde üvey evlat olmasından dolayı donanım ve bilgi eksikliği sözkonusu. Fakat arazide xj ile girdiğim yerlere kj ilede sorunsuz girebiliyorum. Hemde kafamı tavana vurmadan. ;D

A 2

arka çalışma lambası cok güzelmiş nereden bulabiliriz acaba bi bilgi verebilirmisiniz

diyorum da bulamadım bi türlü

Svunma sanayiinde çalışan bir arkadaşımdan aldım arka projektörü.Ancak satınalabileceğim bir yer bende bulamadım.Amerikadan ithal etmek gerekiyor.

markası modelini biliyomusunuz peki

Arkadaşlar liberty için yaptırdığım 2.5 inc (2 ad ön amortisör + 2 adet stoper + polyemit takozlardan oluşan) kitimi 500 tl ye satabilirim.Siparişini verdiğim ome kit geldiği için satıyorum.Yaklaşık 500 km kullanıldı.Ankara'da montajı için yardımcı olabilirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR