Jeep Liberty Hakkında Sorular????

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Haluk 22 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,093
baya bir işlem yaptırmışsınız, umarım sorunsuzca kullanırsınız süreç sonrasında.

ben karşılaştırma yapmak adına merak ettim sadece, bu işlemi bosch da yaptırmadan önce herhangi bir Jeep yetkili ya da özel servisten fiyat teklifi aldınız mı?

İkitelli nascarda daha önce radyatör su deposu değiştirdim ve genel bi kontrol yaptırdım. bu tecrübe bana yetti. Allah hayırlı işler versin..

Mengerleri seçmeden önce seyrantepede tavsiye üzerine prins bayisine gitmiştim bu sorun için.
anlattıkları ve yapacakları konusunda detaylı konuştuk ancak işçilik fiyatı yüksek geldi. ve birazda %100 içime sinmemişti..
ama mengerler içime sindi, lpgyide orda taktırmıştım. en azından kurumsal, aradığında tlf açılıyor. yazılı herşey. ve düzgün insanlar çalışıyor diyebilirim.

zaten amerikan konusunda piyasa sıkıntılı diyorlar hep.. ama ben işçilik ücreti olarak makül gördüm fiyatı. yapılanları gördüm orda.
yedek parçada belki bir tık daha ucuza maal edebilirdim belki ama zamanım buna yetti..

Etiketler
baya bir işlem yaptırmışsınız, umarım sorunsuzca kullanırsınız süreç sonrasında.

ben karşılaştırma yapmak adına merak ettim sadece, bu işlemi bosch da yaptırmadan önce herhangi bir Jeep yetkili ya da özel servisten fiyat teklifi aldınız mı?
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. satmayı düşünmediğim bi aracım. km düşük. rengini severim, kendisi ile duygusal bağım var..😊

İkitelli nascarda daha önce radyatör su deposu değiştirdim ve genel bi kontrol yaptırdım. bu tecrübe bana yetti. Allah hayırlı işler versin..

Mengerleri seçmeden önce seyrantepede tavsiye üzerine prins bayisine gitmiştim bu sorun için.
anlattıkları ve yapacakları konusunda detaylı konuştuk ancak işçilik fiyatı yüksek geldi. ve birazda %100 içime sinmemişti..
ama mengerler içime sindi, lpgyide orda taktırmıştım. en azından kurumsal, aradığında tlf açılıyor. yazılı herşey. ve düzgün insanlar çalışıyor diyebilirim.

zaten amerikan konusunda piyasa sıkıntılı diyorlar hep.. ama ben işçilik ücreti olarak makül gördüm fiyatı. yapılanları gördüm orda.
yedek parçada belki bir tık daha ucuza maal edebilirdim belki ama zamanım buna yetti..
maalesef yanlış adres ile yola çıkmışsınız, nascar kesinlikle doğru bir adres değil..
bostancı sanayi bu konuda daha iyi, güngören sanayi ise kesinlikle Jeep için gidilmemesi gereken bir yer, ikitelli Atatürk sanayi de bir yer daha var, orası da gayet iyidir.

Yanlış yapıyorsun... Yarı su-yarı antifriz olmalı. Bunu saf kullanmayın, kanallardaki zayıf yerleri deler geçer, hatta silindirlere dahi su karışır haberin olsun. Kim verdiyse sana bu aklı... Hiç olmazsa üzerindeki kullanım açıklamaları oku...

Organik antifiriz içinde uygun oranda su var. Saf kullan nerede yazıyor bi dönüp baksana. Sonra ne yazacaksan yaz. Akıl vermeden önce öğren

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri