Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 313
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,927

Etiketler
Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

el kitabına ihtiyacım var Tayfun kardeş ilgine teşekkür,
Saygılar. Sedat

s.sedat' Alıntı:
el kitabına ihtiyacım var Tayfun kardeş ilgine teşekkür,
Saygılar. Sedat
Kullanım kılavuzu burada yayınlanıyor. Tayfun beydekinin renkli fotokopisi ise satılık. 1000 TL :smiley:
Çakıyı ise unutun :smiley: Satılık veya hediyelik değil :smiley:

Şaka bi yana... Ben hala Zj ile ilgili bir sürü yeni bilgi buluyorum. 93 94 95 modeller arasında bile fark var. Özellikle çok teknik detaylara girince (wiring diagram) felan bayağı fark olduğunu anladım ve araştırdım. İspanyolca' da olsa 95 Service katoloğunu buldum (93 değil). ama içeriği ingilizce.

Sizin araç kaç model...

arkadaşlar 2002 model 2.7 crd guadra drive grand cherokee limited aldım.araç diesel olduğu için üzerindeki mercedes motoru hakkında hiç bilgim yok.bu araçtan sahibi olup bilgisi olan varmı

Cherokısı olan (93-95) herkese lazım, ilaç gibi bişi :smiley: Bedeli mukabili olsa da... hayırlı güzel bir iş olur yani... TŞK...

bu arada jeep com da 2004 model ve üzeri her model grand cherokee nin owner manual ı var ve indirebilirsiniz.ingiizce.alt modeller ise paralı olarak sitelerde mevcut.maalesef

dc007' Alıntı:
arkadaşlar 2002 model 2.7 crd guadra drive grand cherokee limited aldım.araç diesel olduğu için üzerindeki mercedes motoru hakkında hiç bilgim yok.bu araçtan sahibi olup bilgisi olan varmı
Bu konu başlığı farklı gördüğünüz gibi.
İlgili yerde sorunuzu sorarsanız fayda sağlayabilirsiniz....

Saygılar...

dc007' Alıntı:
bu kıyağımıda unutmayın ;D
Kıyağa teşekkürler' de, inceledim, verdiğiniz linkte 95 altı service veya owners manuel yok.
Bende bi bilgilendirme yapayım...

sorumu yeni başlıktra açtım.uyarı için teşekkürler.2004 altı modellerin owner manualleri verdiğim linkte mevcut ama paralı

Siteye biraz geç dahil oldum naptınız kitapçık işini bilgilendirirseniz sevinirim.Bu arada Sevgili DAYICIM TAYFUN CANDAN BİRİNCİOĞLU ben yeğenin CAN :D:D:D

SCan' Alıntı:
Siteye biraz geç dahil oldum naptınız kitapçık işini bilgilendirirseniz sevinirim.Bu arada Sevgili DAYICIM TAYFUN CANDAN BİRİNCİOĞLU ben yeğenin CAN :D:D:D

Can Selam....

Ben Ankara' dan Alp.... Tayfun abi' ye bi sor, kimim ben?.... ;D ;D

el kitapçığını buldum, ilgilenen herkese tşk ler. Bilhassa emeği geçen arkadaşlara.
Saygılar.

SCan' Alıntı:
Koçum benim nerdesin...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri