Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 313
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,866
Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

meh_met' Alıntı:
ateş krdş.laç yıldır kullanıyosun.kaç model.200.000 binde benimki. sorun yok dediler.biraz toparlayalım bakalım.elini yüzünü.fazla masraf çıkarmaza. kalır. mıchelin lastikler çok uyumlu.oldu.aracımın fazla bi sorunu yok.selamlar.

bende ortalama 1 yıldır var 150.000 km ye geldi 96 model ;) gezenbilirin Grand cherokeeleri resimlerine bakarsan görürsün aracımı :D

Etiketler

Ateş, şu krmızı Cherokee'leri Alpaslan'a versen diyorum, onun Profiline daha çok yakışır....! :smiley:

alpaslanepli' Alıntı:
Yok valla hiç müdahil olmadım..
Ama benim avatardakilerle takas teklif edebilirim ;D
Paris' ten de, Hadise' den de sıkıldım, annelerinin evlerine göndericem yakında, alpaslanın avatarındakiler bana rezervedir :smiley:

Ateş,
Güzel kardeşim.... Bu arada Mustafa Sağlam çok yakınımda, ihtiyacın olursa bilgim olsun....
Sağlıcakla...

96 Zj'in koltuk hafıza ayarlarını bir türlü değiştiremiyorum. Bu kitapçıkta anlatılanları defalarca denedim bir türlü hafızaya yeni koltuk konumu ve aynaların konumunu yükleyemedim. kumandayla açınca arabayı herseferinde eski garip konumlarına geliyorlar. her seferinde koltuk ayarlamak ve dahası aynaları ayarlamak işkence olmaya başladı. farklı bir yolu varmıdır acaba?

koken' Alıntı:
96 Zj'in koltuk hafıza ayarlarını bir türlü değiştiremiyorum. Bu kitapçıkta anlatılanları defalarca denedim bir türlü hafızaya yeni koltuk konumu ve aynaların konumunu yükleyemedim. kumandayla açınca arabayı herseferinde eski garip konumlarına geliyorlar. her seferinde koltuk ayarlamak ve dahası aynaları ayarlamak işkence olmaya başladı. farklı bir yolu varmıdır acaba?

Servis....:smiley::smiley::smiley:

Birde;
Akü'yü ayır, reset'le en az yarım saat bekle tak bakalım...

deredere53' Alıntı:
merhabalar ben yenı bır arac alcam ne tavsıye edersınız

Merhaba

Olaya şöyle bir bakalım;
Kardeşimize bir bir fikirlerimizi anlattık >>> bayağıda emek verdik.....:smiley:

Sonra başka yeni bir arkadaşımız; "merhaba araç alacağım ne tavsiye edersiniz? "
Haydeeee sil baştan....:smiley::smiley::smiley:

Yeni kardeşimiz; Lütfen Offroad sayfası altındaki tüm sayfaları , konuları öncelikle sabırla bir inceleyin >>> hepsini tamamladınızmı? ve hala kafanıza takılanlarmı var? severek yardımcı oluruz. Ama önce sizin biraz emek vermeniz gerekmiyormu?

Buradan başlayabilirsiniz mesela....;

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=185.0

Kolay gelsin......:smiley:

Merhaba

Nette kullanım klavuzu ararken aşağıda linkini vereceğim bir sitede ZC ler için bir manuel buldum şimdi indirdim içeriğine baktım klasör içerisinde üretici firma tarafından hazırlanmış bir programın kurulumu (programı kurdum çalıştıramadım ancak programın klasör içindeki pdf leri düzene koymaya yaradığını düşünüyorum bu nedenle kurmasanız da olur) ve tam anlamıyla servis için gerekli bir kitap çıktı kaynak tamamen ingilizce şöyle bir baktım içerik bilgileri kullanıcıdan çok servislerin işine yarar ama bizim de işimize yarayacağını düşünüyorum 50 mb civarında bir büyüklüğü var

Dosyanın rapid linki
http://**.com/files/69434248/grand-cherokee_96.zip

Bu dosyaya ulaştığım ve ordaki listede pek çok araca ait manuellere ait linklerin bulunduğu sitenin linki
http://www.scribd.com/doc/7131692/Jeep-FSM

Umarım işinize yarar bu arada ben tabiki Türkçe kullanım kılavuzunu indireceğim
Dosyaları toplu halde rapide upload etmeyi düşünüyorum yaparsam linkini burada sizlerle paylaşırım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri