Jeep Grand Cherokee 4.7 - 1999 Model Bakım - Usta Önerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TOMAS1984 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,454

TOMAS1984

Yeni Üye
Merhabalar,
konu araç ıcın agır bakım İstanbul içi servıs onerısı konusunda yardımlarınızı rıca ederım.

merhaba,

hangi yakada oturuyorsun?

Bostancı da Jeep garage var, iyidir, biraz pahalıdır, çok da yoğundur
Aygün var Secattin usta, iyidir, ilgilidir (yağ konusunda araştırma yapıp kendi yağlarını alıp gidebilirsin ya da ben şu marka yağ istiyorum diyebilirsin ki orijinal özelliklerde olandan şaşma, el kitabı şanzıman, arazi şanzımanı ve diferansiyeller için ne diyorsa o özellikte kullan).

ikitelli de de Yıldız Jip Yusuf usta var, iyidir, ilgilidir, şu sıralar bayağı yoğun.

eğer aklında başka servisler de varsa özelden mesaj at yorumlarımı yaparım

Yanıtınız ıcın çok teşekkür ederım.
Muhtemelen motor ve sanzıman yagı - fıltreler , balatalar - dıskler degısecek,
başka bırsey cıkarmı bılmıyorum ama bu ıslemler ıcın ortalama fıyat ne olur bılgınız varmı acaba?

Birde dışarıdan yedek parça alımı ve yag alımı ıcın tavsıye edebılecegınız bır yer varmıdır?

rica ederim.

eğer aracı yeni aldıysanız benim tavsiyem bütün sıvıları kontrol ettirmeniz olacak.
sonuçta belli km lerde periyodik olarak sadece motor yağı değil diğer sıvıların da değişmesi gerekiyor.
önce sahibinin kaç km de yaptırdığını bilmiyorsanız hepsini değiştirin derim..

burada detaylı anlatımı var

Jeep Grand Cherokee WJ - Maintenance information and schedules

diğer yandan özellikle soğut sistemini kontrol ettirin, bu araçlarda radyatör daha önce değişmediyse mutlaka değiştirin, antifiriz kontrolü de şart.

internette bütün fiyatları bulabilirsiniz, herkes farklı yerden alım yapıyor.
gitmeden fikir sahibi olmuş olursunuz.

yedek parça içim otomopar aklıma gelen, başka yerler de var da şu an aklımda değil.

Selamlar,
OTOMOPAR OTOMOTİV olarak Amerikan araçlarının (JEEP-DODGE-CHRYSLER-GM) tüm yedekparçalarının ve her marka aracın OTOMATİK ŞANZIMAN yedek parçalarının iç ve dış ticaretinde sizlere hizmet vermekteyiz.
TÜRKİYE genelinde 4 şubeye sahibiz. Geniş stoklarımızla müşteri memnuniyeti adına kaliteli parça ve uygun ücretlerle sizlere hizmet vermekteyiz.
Alt takım,kaporta,motor kulakları,elektronik ve dış aksam,aydınlatma , motor ve şanzıman parçaları stoklarımızda mevcuttur.
Aracınızla ilgili teorik bilgileri ve arıza konularında nasıl çözüm sağlayabileceğinizi, müşteri memnuniyeti adına size sunmaktayız.
-Aracınızın yağ dolum kapasitesi,
-Ne tür marka ve hangi kodlu yağ konulur,
-Parça ve markalar hakkında bilgi,
VB. Gibi konularda sorularınıza elimizden geldiği kadarı ile yardımcı olmaktayız.
Bu tür bilgiler ve sipariş etmek istediğiniz parçalar hakkında lütfen aşağıdaki telefon numaramız ile iletişime geçiniz,iş yoğunluğu nedeni ile web sitesinde fazla aktif olamamaktayız.
İLETİŞİM:FERDİ ESEN
İZMİR BÖLGE AMERİKAN PARÇA TEDARİK VE SATIŞ UZMANI
0.541 212 9748

merhaba,

hangi yakada oturuyorsun?

Bostancı da Jeep garage var, iyidir, biraz pahalıdır, çok da yoğundur
Aygün var Secattin usta, iyidir, ilgilidir (yağ konusunda araştırma yapıp kendi yağlarını alıp gidebilirsin ya da ben şu marka yağ istiyorum diyebilirsin ki orijinal özelliklerde olandan şaşma, el kitabı şanzıman, arazi şanzımanı ve diferansiyeller için ne diyorsa o özellikte kullan).

ikitelli de de Yıldız Jip Yusuf usta var, iyidir, ilgilidir, şu sıralar bayağı yoğun.

eğer aklında başka servisler de varsa özelden mesaj at yorumlarımı yaparım

Selamlar,
Jeep garage davut usta ıcın onerınız nedır?

Selamlar,
Jeep garage davut usta ıcın onerınız nedır?

en büyük özel servislerden biri, ben de kendi aracımın ağır bakımını orada yaptırdım, daha önce de gittiğim bir servis. dezavantajı çok kalabalık olması.

sorun ufak ise ya da sadece bakım diğer servislere de bakılabilir (ne yağ kullanılacağına dikkat etmek kaydı ile).

kısaca öneririm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri