JEEP CJ'CİLER BURAYA !!! KAPATIYORUZ :) YEDEK PARÇALAR - KAPORTA,MOTOR,ELEKTRİK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan efekantek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 194
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,220

Etiketler

Ynt: JEEP CJ'CİLER BURAYA !!! KAPATIYORUZ :smiley: YEDEK PARÇALAR - KAPORTA,MOTOR,ELEKTRİK

selamlar sentetik halatlı vinç varmı çıkma olabilir

Ynt: JEEP CJ'CİLER BURAYA !!! KAPATIYORUZ :smiley: YEDEK PARÇALAR - KAPORTA,MOTOR,ELEKTRİK

Arkadaşlar merhabalar, aranıza yeni katıldım. Ben 1982 model cj 8 aldım. Bir yandan pazarlama işi yapıyorum ve biraz yol yapıcam. Şuan araç toplanıyor. Kontak anahtarı yan aynalar , ön kaput mandalları gerekiyor. bu malzemeleri çıkma alsam nekadar sağlıklı olur bilinmez. Ancak ihtiyaç. Yokluktan bir araç topluyorum işte :smiley: Bu parçalar için yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca herkez bu tarz araçlar uzun yola gelmez hep sorun verir gibi yorumlar da bulunuyor. Yakıtı hariç uzun yolda sık sık sıkıntı veren araçlarmı ? aracı şuan için bana gelişi 10 bin lirayı geçti bu eksiklerim kaldı. Satışları nasıldır birde.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

10KumpaS10' Alıntı:
Arkadaşlar merhabalar, aranıza yeni katıldım. Ben 1982 model cj 8 aldım. Bir yandan pazarlama işi yapıyorum ve biraz yol yapıcam. Şuan araç toplanıyor. Kontak anahtarı yan aynalar , ön kaput mandalları gerekiyor. bu malzemeleri çıkma alsam nekadar sağlıklı olur bilinmez. Ancak ihtiyaç. Yokluktan bir araç topluyorum işte :smiley: Bu parçalar için yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca herkez bu tarz araçlar uzun yola gelmez hep sorun verir gibi yorumlar da bulunuyor. Yakıtı hariç uzun yolda sık sık sıkıntı veren araçlarmı ? aracı şuan için bana gelişi 10 bin lirayı geçti bu eksiklerim kaldı. Satışları nasıldır birde.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba Cem,
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.
Araçlarımız herşeyden önce model olarak eskiler.Bu tarz araçlarla uzun seyahatlar düşünüyorsan komple elden geçirmen yani şasiden itibaren elektrik aksamına kadar sıfırdan toplaman senin için fayda sağlayacaktır.
Alım satım noktasında bu araçlar hobi araçları.Ticaretini yapma düşüncesi güdüyorsan öncelikle her parçasını tek tek tanıman lazım.Piyasadaki otomobil al-sat işine benzememektedir.

Ynt: Jeep Cj'ciler Buraya !!! Kapatıyoruz :smiley: Yedek Parçalar - Kaporta,motor,elektrik

JEEP CJ KABİN DIŞ HAVA SİRKÜLASYON KUTUSU 100,00TL

bundan hala var mı elinizde?

Ynt: Jeep Cj'ciler Buraya !!! Kapatıyoruz :smiley: Yedek Parçalar - Kaporta,motor,elektrik

Bu ön camla kaputun arasındaki ızgaranın altına denk gelen
Parça mı üstat? fotoğrafı varsa gönderebilir misiniz?

ozgonur' Alıntı:
Bu ön camla kaputun arasındaki ızgaranın altına denk gelen
Parça mı üstat? fotoğrafı varsa gönderebilir misiniz?

Doğrudur beyfendi.
Garajıma geçince ilgili resmi çekip burada paylaşırım.
Saygılar

Merhabalar 1969 model willsy almayı düşünüyorum bir araç buldum cj5 görünümlü parça temininde sıkıntı yaşarmıyım bu konuda bni aydınlatırsanız çok sevinirim saygılar

Merhaba, scout 800b var bende, ön freni diske çevirmeyi planlıyorum, cj ile aynıymış, ön disk sistemi mevcutmu acaba

Selamlar,
78 model cj5 aldım. Üzerinde 6 silindir fındık motor var. Çok sıkıntım var. Arabayı getirirken çekici viyadükte tavanını ezdi. 52 gündür uğraşıyorum. Şimdi de benzin otomatiği, arka fren merkezi ve termostat arızası olduğunu fark ettim. Ayrıca şarj dinamosu da motora göre biraz geride. 40 yaşımda çocukluk hayalime kavuştum ama Anadolu tabiriyle de burnumdan geldi. Hem tavsiye hem de ilgili parçaları edinebilmem için cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.