JEEP CJ 7 KOMPLe FİBER KUPA İMALATI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DiPoLe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,272

DiPoLe

IGO My way
En az 5 adet sipariş verildiği taktirde 4500,00-TL bedelle çamurluklar ve kaput da dahil olmak üzere fiber CJ7 kupası üretilecektir. 1 tane ben alacağım için 4 kişiye daha ihtiyaç var. Kupalar siparişimizden 40 gün sonra teslim edilecekmiş. İlgilenen arkadaşlar buradan benimle irtibata geçebilir.

Etiketler
Ynt: JEEP CJ 7 KOMPLe FİBER KUPA İMALATI

Rakam çok yüksek.İstanbul'da bulunan bir firma bire bir orjinal CJ7 kupasını o rakamlara üretip satıyor.Sac kupa ;)

ilkantek' Alıntı:
Rakam çok yüksek.İstanbul'da bulunan bir firma bire bir orjinal CJ7 kupasını o rakamlara üretip satıyor.Sac kupa ;)
Bu firmanın web adresi yada mail adresi varmı acaba?

İstanbuldaki firma eğer benim de bildiğim kişiyse aynı bedele camurluk ve kaput hariç satıyor. Ayrıca aynı para bile olsa ben fiberi tercih ederim. Tabi ki bu benim fikrim.
Web sitesi bildiğim kadarıyla yok. Bursada fiber tekne işiyle uğraşan birisi. Fiyat tamamen kişi sayısıyla ilgili. 10 kişi olursak maliyet cok daha düşük olacaktır. 20 kişi olursak sanırım 2 orjinal camurluk fiyatına düşecektir.

DiPoLe' Alıntı:
İstanbuldaki firma eğer benim de bildiğim kişiyse aynı bedele camurluk ve kaput hariç satıyor. Ayrıca aynı para bile olsa ben fiberi tercih ederim. Tabi ki bu benim fikrim.
Web sitesi bildiğim kadarıyla yok. Bursada fiber tekne işiyle uğraşan birisi. Fiyat tamamen kişi sayısıyla ilgili. 10 kişi olursak maliyet cok daha düşük olacaktır. 20 kişi olursak sanırım 2 orjinal camurluk fiyatına düşecektir.

Doğru olabilir.

Firmanın linki
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=25268.0

fiber kalıplar maslak san sit bildigim kadarıyla bi atölye var bi araştirin derim
fiber kupada mevcut elektrik tesisattı tamamen degişiyor bunu unutmayın

Duyduğuma göre bir dönem cj5 için fiber kupa üretilmiş ama şu an kalıplar da kayıpmış... Cj 7 fiber kupa kalıbıyla ilgili kulağınıza başka bir bilgi çalınırsa bizimle paylaşırsanız sevinirim.
Bir de neden elektrik tesisatının komple değişmesi gerektiğini anlayamadım. Konuyu biraz açar mısınız? Teşekkür ederim.

En az 5 adet sipariş verildiği taktirde 4500,00-TL bedelle çamurluklar ve kaput da dahil olmak üzere fiber CJ7 kupası üretilecektir. 1 tane ben alacağım için 4 kişiye daha ihtiyaç var. Kupalar siparişimizden 40 gün sonra teslim edilecekmiş. İlgilenen arkadaşlar buradan benimle irtibata geçebilir.

yapan arkadaş duruyormu halen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri