İzolasyon Malzemesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bestamibey Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,395
Ynt: İzolasyon Malzemesi

Özcan Bey,

Ilginiz icin cok tesekkur ederim.

Süleyman Bey,

Bedeli mukabili olursa beni daha cok memnun eder, son derece nazik ve dusunceli davranisiniz icinde ayrica tesekkur ederim.

Bana tahminim 2 yan cam + 1 on cam toplam 5 metre yeterli olacaktir.

Saygilar
Mustafa GULER

Etiketler

must' Alıntı:
Özcan Bey,

Süleyman Bey,

Bedeli mukabili olursa beni daha cok memnun eder, son derece nazik ve dusunceli davranisiniz icinde ayrica tesekkur ederim.

Saygilar
Mustafa GULER

Mustafa bey hiç sorun yok elimde 6mm mevcut isterseniz hemen bugün verebilirim.

Bunların eni sabittir mustafa bey 100cm veya 120 cm olarak satılır. elimdede 120cm eninde olandan var istediğiniz boyada tabiki :smiley:

K flex

hee siz patlayan poşetlerden istiyorsunuz? küçükken ne patlatırdık :smiley: onlardan yok maalesef ama isterseniz diğerinden hemen verebilirim..

:smiley: bende geleyim o zaman...
Keşke yardımcı olabilseydim ama fikrinizi değiştirir ötekinden isterseniz her zaman kapım açık.

Süleyman Bey iyi akşamlar,

izocam'ın ürününü karavanda kullanmak gibi düşüncem var. Yapışkanlı olanı alıp saca yapıştırarak ilk katman yapmak istiyorum. bundna sonrada iç tarafa bizofol ile döneceğim sanırım.

İzocam'ı kullanan biri olarak sizce doğru karar vermiş olur muyum? sağlık açısından bir problem yaratır mı dersiniz?

Teşekkürler, iyi akşamlar,
Murat

Özcan Bey,

Süleyman Bey,

Saygilar
Mustafa GULER
bizofol alıcam istanbul avrupa yakasındayım

bizofol arıyorum

istanbul avrupa yakasındayım :smiley:

Bende bizofol abba almak istiyorum. Fakat parça olarak satılmıyormuş. 50metreye 2 metre top halinde(yani 100 metre kare) satılıyormuş. Maslakta erdener ambalajda varmış. Kendi karavanına yalıtım yapmış birinden bu bilgileri aldım. 1000TL ye aldığını söyledi.

Eğer sizin içinde uygunsa 1 top alıp ikiye bölebiliriz. Benimde ihtiyacım var :smiley:

Bende bizofol abba almak istiyorum. Fakat parça olarak satılmıyormuş. 50metreye 2 metre top halinde(yani 100 metre kare) satılıyormuş. Maslakta erdener ambalajda varmış. Kendi karavanına yalıtım yapmış birinden bu bilgileri aldım. 1000TL ye aldığını söyledi.

Eğer sizin içinde uygunsa 1 top alıp ikiye bölebiliriz. Benimde ihtiyacım var :smiley:
MERHABA ÖZERDEN DİYE BİR YER VAR PARÇA PARÇA SATIYOR
Özerden
BURAYLA KONTAK KURUN
HURDA GİBİ DÜŞÜNÜN KALAN PARÇALARI SATIN ALABİLİRSİNİZ BEN ÖYLE YAPICAM ÖYLE YAPAN ÇOK İNSTAGRAMDA TAKİP ETTİĞİM BİR KAÇ SAYFA ÖYLE KİLO İLE SATIN ALMIŞLAR

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.