Izmirden Nemruta (gezi Basladi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan belka Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 109
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 57,589
Ynt: Izmirden Nemruta (gezi Basladi)

diğer fotoğraflar

IMG 0760

IMG 0793

IMG 0821

IMG 20150421 121820 2

IMG 20150421 122912 2

Etiketler

Yolculuğumuza Tavasta ünlü İÇLİ-DIŞLI pide (muhteşem) yedikten sonra Serinhisardan leblebilerimizi alarak Yeşilova yoluyla SARDA gölüne geldik. Göl kenarında önce Orman kampına gittik ama kapalı sezon açılmamış. Sonra Halk plajına geldik. buradada sezon başlamadığından kimse yok, bir kaç kişi çadır kurmakla meşguldu. konuştuğumuz çadırcılar havalar ısındığında burada çadır koyacak yer bulunamadığı için şimdiden çadırlarını kurduklarını belirttiler. hemen yan tarafta belediyenin kafetaryası var, saat 22'ye kadar açıkmış. bize kafetarya sahasında yer gösterip istersek elektrik verebileceklerini belirttiler.
Hava oldukca soğuk şu anda 3-4 derece civarında gece -1 dereceye kadar düşecekmiş. umarım webestomuz yeterli olur.

IMG 20150421 132940

IMG 20150421 170153 2

Merhaba, öncelikle baştan itibaren bizimle paylaştıklarınızı okudum. Mevsim, hava arasıra soğuk olsa da tam zamanı.

Ne kadar güzel, görülecek yerleri görüyor, oralarda yaşayanlarla da zaman geçiriyorsunuz.Umarım başladığınız gibi ağız

tadıyla devam eder, gönlünüzce güzel günler geçirirsiniz.

İzmir'den selamlar, sevgiler.

Yolunuz açık herşey gönlünüzce olsun
ALLAH" sizinle siz bizimle olun İNŞALLAH ,
23- 26 Nisanda karasu akçakoca arasında
Maden deresi şelalesinde karavancı dostlar
Yaza merhaba buluşması var ,
Rotanız bu yöne olursa bekleriz Selamlar :eek:

Tünay bey, merhabalar, gezinize erken başlamışsınız. Ben sizi bu gün bekliyordum. Keşke geldiğinizi haber verseydiniz, rotanız hakkında daha detaylı konuşurduk.
İyi yolculuklar dilerim...

drares' Alıntı:
Tünay bey, merhabalar, gezinize erken başlamışsınız. Ben sizi bu gün bekliyordum. Keşke geldiğinizi haber verseydiniz, rotanız hakkında daha detaylı konuşurduk.
İyi yolculuklar dilerim...
Hasmet bey merhaba, izmirde havalar guzel olunca zaman kaybetmeyelim diye erken ciktik. En son SALDA golunde hava cok sogudu. Karavanda sikintimiz yok ama disariya cikamaz olduk. Bizde sicak iklime Antalyaya gectik sali gunune kadar burada kalip yeniden Isparta Egridir' beyseh'r golleri sonrasinda da Tuz golu vekapadokya bolgesinden Nemruta gecme plani yaptik. Donus rotamiz Akdeniz sahillerinden Ege sahilleri olacak. Tahminimize gore Eylul ayi sonlarinda Izmir de gezimizi sonlandiracagiz.
Ilginize cok tesekkur ederim. Gorusmek umidiyle hoscakalin?

belka' Alıntı:
Hasmet bey merhaba, izmirde havalar guzel olunca zaman kaybetmeyelim diye erken ciktik. En son SALDA golunde hava cok sogudu. Karavanda sikintimiz yok ama disariya cikamaz olduk. Bizde sicak iklime Antalyaya gectik sali gunune kadar burada kalip yeniden Isparta Egridir' beyseh'r golleri sonrasinda da Tuz golu vekapadokya bolgesinden Nemruta gecme plani yaptik. Donus rotamiz Akdeniz sahillerinden Ege sahilleri olacak. Tahminimize gore Eylul ayi sonlarinda Izmir de gezimizi sonlandiracagiz.
Ilginize cok tesekkur ederim. Gorusmek umidiyle hoscakalin?
Size iyi yolculuklar diliyorum :smiley:

Kaldığımız yerden devam edelim....
Salda gölünde 21 nisan akşamı halk plajında konakladığımızı belirtmiştim. Hava oldukca soğuk olmasına rağmen (-1) karavanda sıkıntı yaşamadık ama göl kenarında yürüyüş yapmak imkansızdı. Aşağıdaki fotoğrafları ancak çekebildik.

Güzergahımız üzerindeki hava durumunu internetten kontrol ettiğimizde soğuk bir dönem olacağı ve gezmek için keyif vermeyeceği anlaşılınca rotayı Antalya'ya kırdık.

IMG 0836

IMG 0842

IMG 20150422 105808

IMG 0841

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri