İzmir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,496

erthem

Moderatör
Yer
Ordu
Güzelbahçe

Yükseklik: 220 metre
İzmir'e Uzaklık: 25 km

Ödemiş

Yükseklik: 1200 Metre
Ödemiş'e Uzaklık:27 km

Tepe Adı: Bozdağ
Yükseklik: 1350 metre
Ödemiş'e Uzaklık: 20 km

Bozdag

Etiketler
Ynt: İzmir

merhabalar arkadaşlar.
BEN PARAŞÜTE ÇOK MERAKLIYIM ÇOK İSTİYORUM AMA ÜCRETLİ OLUYOR ÜCRETSİZ YARARLANABİLECEĞİM BİR DURUM YOK MU ACABA LÜTFEN CEVAP VERİN TEŞEKKÜRLER

ücretsiz olarak thk nın yaz döneminde açtığı yamaç paraşütü kursundan yararlanabilirsiniz.yakınınızdakki bi thk şubesine üye olup ocak ayında başvurular başlayınca sizde başvurunuzu yapabilirsiniz.ayrıca daha önceden model uçakla ilgili sertifikalarınızın olması size öncelik sağlayacaktır çünkü ücretsiz kurslara Türkiye genelinde çok sayıda başvuran kişi oluyor :smiley:

slmlar.ben de izmirde yaşayan,gökyüzüperest bir doğa sporları tutkunu biriyim :smiley:
ancak paraşüt beni tatminkar etmiyor.uçuş elbiseleri ile yapılan (phoenix fly tarzı-sky diving tarzı) atlayışlar yapmak istiyorum ancak sanırım ülkemizde bunlar mevcut değil enazından hiç karşılaşmadım.
bildiğiniz bu tarz hava sporlarıyla ilgilenen gruplar varmı acaba?

Adil DERİCİ vempire333@htomail.com 0505-6056726

slm
1 cısı öncelikle ücretsiz yamaçparaşüt kursu alabileceginiz tek yer thk
thk nın selcuk efes te yamaçparaşüt kursları açılıyor
orayla irtibata gecerek ucretsız egıtım alabılırsınız

2 cısı bird man dedıgımız yarasa adam ucusu ıcın once cok ıyı skydıve yapmanız gerek
bunun ıcınde efeste oncelıkle serbest parasut egıtımı almalısınız
sonra uzun bır calısmadan sonra bırdman ucusu yapabılırsınız

uçuş bölgeleri ise

manısa bolgesınde
300 kırtık mezarlıgı
1200 spil
tire
100 metre kazan tepe
800 metre gume dagı
ödemiş
100 metre eslli tepesi
900 metre bozdag jandarma

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR