İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vosdost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 391
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,957
Ynt: İzmir Off-road Grubu Tanışma Köşesi

DUHANNUZUMLAER' Alıntı:
Herkese merhaba,

AD SOYAD : DUHAN NUZUMLAER

MESLEK : SATIŞ TEMSİLCİSİ

SAHİP OLDUĞU ARAÇ : 1992 RANGE ROVER CLASSIC 3.9

İLGİ ALANLARI : OFFROAD'A YENİ SARDIM..:smiley: HADİ HAYIRLISI

KAN GRUBU :A RH (+)

İzmir civarı offroad etkinliklerine katılmak isterim. Siteden yapılacak duyuruları sabırsızlıkla bekliyorum.

duhannuzumlaer@yahoo.com

Hoşgeldiniz.. yeni merak sarmışsınız.... Range Rover ile başlamışsınız.. ilerisini düşünemiyorum !!

Etiketler

Merhaba herkese hayırlı günler ismim Mehmet Güroğlu öncelikle gezen bilir kurucusuna sizlerle beni tanışma fırsatını verdiği için teşekkür ederim umarım ailece güzel günler geçiririz. :smiley: 1977 İzmir doğumluyum turizm çiyim şuan İzmir merkezde ****yıldızlı bir hotelde 10 yıldır çalışmaktayım. Doğayı ve doğayla yaşanan tüm sporları seviyorum fırsat buldukça dalış ve seyahat etmeyi seviyorum. 1990 model Suzuki vitara 3 kapı tenteli bir 4x4'üm var.

yol yorgunu' Alıntı:
Merhaba herkese hayırlı günler ismim Mehmet Güroğlu öncelikle gezen bilir kurucusuna sizlerle beni tanışma fırsatını verdiği için teşekkür ederim umarım ailece güzel günler geçiririz. :smiley: 1977 İzmir doğumluyum turizm çiyim şuan İzmir merkezde ****yıldızlı bir hotelde 10 yıldır çalışmaktayım. Doğayı ve doğayla yaşanan tüm sporları seviyorum fırsat buldukça dalış ve seyahat etmeyi seviyorum. 1990 model Suzuki vitara 3 kapı tenteli bir 4x4'üm var.

Hoşgeldiniz... Bende İzmirdenim.. Gezenbilir çok farklı ilgi alanlarını barındırıyor.. birkaç yıldır karavan forumlarında takılıyordum.. bende şu an 4*4 yok.. fakat piknik tadında Aile organizasyonlarına yada hafif dolanmalara katılabilirim..

AD SOYAD : KEREM KARİP

MESLEK : MERMER TEKNİKERİ / SEVKİYAT

SAHİP OLDUĞU ARAÇ : TOYOTA AVENSİS 2006

İLGİ ALANLARI : OFFROAD A MERAK SARDIM BU ARA .. KENDİ ARACIMI SATIP Bİ ARAÇ ALMAK İSTİYORUM. KARARSIZIM VE TECRÜBELİ ARKADAŞLARIN YARDIMINA İHTİYACIM VAR.. GÖRDÜĞÜM KADARIYLA BAYA AKTİF Bİ EKİB VAR BENİ DE ARANIZA ALIRMISINZ EN AZINDAN TECRÜBE KAZANMIŞ OLURUM.

KAN GRUBU :B RH (+)

KEMALPAŞA da ikamet ediyorum..

İzmir civarı offroad etkinliklerine katılmak isterim. Siteden yapılacak duyuruları sabırsızlıkla bekliyorum. (KOPYA ÇEKTİM BİRAZ)

ad soyad:Fatih Sütlü
yaş;35
meslek;memur
araç ;lada niva
ilgi alanları;keyif aldığım her şey
mail adresi:fatihsutlu@gmail.com
kan grubu;0 rh +
not :sohbet ve muhabbete herzaman varım haber verin yeter

Merhaba ben ismet kahraman
sahip olduğum araç 2012 KIA sportage
AB Rh+
Yamaha XV950A motorsikletim var ve genelde 2 teker takılıyorum, festivaller,şenlikler geziler v.s.
Off road 31 mayıs 2009 tarihli bir konu
Çok merak ettim: Bu 8 sene içerisinde kaç defa toplanıp off road yaptınız ?
"Bu süre içerisinde çok iyi bir arkadaş grubu yaptık, organizasyonlarımız süper derseniz" söz, bir tane 4x4 alıp bende aranıza katılmak için müsaadelerinizi dileyeceğim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.