İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vosdost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 391
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,982
Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Herkese Merhaba;

Ad Soyad : Ayhan TOPRAKDEVIREN
Kullandığım Araç : Dacia Duster 110 4x4 Renk : Siyah
Plaka : 35 AR 5368
İlgi Alanlarım : Zıpkın ve Olta ile BAlık avcılığı + Trap ve Seet Atıcılığı + KAra Avcılığı + KAmpçılık +Adrenelin olsun ÇAmurda olsun :D
Kan Grubum : 0 rh+

Uzun süredir farklı araçlarla çıktığım doğa gezilerine bundan sonra yeni aldığım Dacıa Duster aracımla katılıyor olacağım. Etkinlik yapalım diyen arkadaşlarla bir araya gelmekten kesinlikle keyif alacağımı düşünüyorum

Etiketler

yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.
etkinlikleri aşağıdaki linkteki facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.
http://www.facebook.com/#!/groups/302131753186512/

Merhaba. Ben Ceyhun Turkoglu. Dishekimiyim. 2012 Amarok 4*4 kullanicisiyim. Aktivitelerinize katilmak,sizlerle tanismak isterim.

Merhaba ben Arda Bentürk daha yaklaşık 3 kere off road turlarınıza bi abimizin racı ile misafir olarak katıldım.Çoook yakında bende kendi aracımla aranıza katılmak istiyorum.Selamlar

Merhabalar aranıza kabul etmenize çok memnun oldum :smiley: Karşıyaka / İZMİR

Ad Soyad : Semih ALEV
Meslek : İmalat TEKNİSYENİ
Sahip olduğu Araç : Suzuki VİTARA 1.6 3K
Mail Adresi : Semih.Alev@pmi.com
Kan verebilirlik : Pozitif
Kan Grubu : A Rh+
Acele İletişim : 0 533 7460359

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=33429.0#ixzz2ICE6GuRJ

artsanatyildiz' Alıntı:
eh artık iş hayatıma da son verdim (şimdilik) nerde buluşuyoruz :smiley:
bu arada yazmıştım ama yine yazayım dedim defender 110 aracım istiap haddi 11 kişi ,cross motorum istiap haddi 2 kişi gelmek isteyenleri memnuniyetle ağırlarım yeterki birlikte olalım. (ama ben defenderi sürerim haberiniz olsun) :smiley:

Merhabalar Saygın Özdemir adım aranıza katılmak istiyorum saygılar.
Meslek : Öğrenci
Sahip olduğu Araç : JEEP CJ5 1977
Mail Adresi : ozdemirizmir-35@hotmail.com
Kan Grubu : 0 RH+
Acele İletişim : 0 507 378 76 18

artsanatyildiz' Alıntı:
bu arada yazmıştım ama yine yazayım dedim defender 110 aracım istiap haddi 11 kişi ,cross motorum istiap haddi 2 kişi gelmek isteyenleri memnuniyetle ağırlarım yeterki birlikte olalım. (ama ben defenderi sürerim haberiniz olsun) :smiley:
Gerçekten bu yazıyı gördükten sonra gruba girmek istedim :smiley:

arkadaşlar isimleri aldık meslekleri aldık ama bir türlü ortak buluşup konuşacağımız bir yerin sözünü alamadık ne olacak bu halimiz ?
;)

semih73' Alıntı:
Merhabalar aranıza kabul etmenize çok memnun oldum :smiley: Karşıyaka / İZMİR

Ad Soyad : Semih ALEV
Meslek : İmalat TEKNİSYENİ
Sahip olduğu Araç : Suzuki VİTARA 1.6 3K
Mail Adresi : Semih.Alev@pmi.com
Kan Grubu : A Rh+
Acele İletişim : 0 533 7460359

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=33429.0#ixzz2ICE6GuRJ

Semih... sendemi buradasın :smiley:)

Daha önce kendimi tanıtmış olabilirim..

Eyüp Temel... imalat teknisyeni... şu an 4*4 üm yok.. hafif arazi gezilerine katılabilirim..

artsanatyildiz' Alıntı:
arkadaşlar isimleri aldık meslekleri aldık ama bir türlü ortak buluşup konuşacağımız bir yerin sözünü alamadık ne olacak bu halimiz ?
;)

gezilerimizi buradan takip edebilirisniz.
http://www.facebook.com/#!/groups/302131753186512/

Ynt: İzmir Off-road Grubu Tanışma Köşesi

AD SOYAD : KORAY İÇERLER

MESLEK : ESHOT GENEL TRAFİK BİLİRKİŞİ MOTORLU EKİPLER

SAHİP OLDUĞU ARAÇ : İNŞALLAH 3-4 AYA KADAR OLACAK

İLGİ ALANLARI : ENDURO/MOTOCROSS,AVCILIK ,DOĞA,AMATÖR TELSİZCİLİK (TA3AKI),SİNEMA MÜZİK VE YENİ YENİ OFFROAD

MAİL : kicerler@gmail.com

KAN GRUBU :A RH (+)

GSM : 0 530 220 96 04

NOT : Uzun senelerdir motosiklet kullanıcısıyım ve işim gereği
hergün kullanıyorum 12 saat haftada 6 gün.TMF İzmir Hakemlerindedim,resmi motorum cbf-500 şahsi motorum Transalp xl 650 gerçi ev alacağımdan geçtiğimiz eylül ayında satmak zorunda kaldım.Geçen yaz bir çok şehirlerdeki motosiklet festivallere katıldım,Bursa enduro,Eskişehir Emok,Balıkesir 10riders festivalleri ve birçok yakın çevrelere geziler yaptık.TURKMOK motosiklet clubünün üyesi,TRAC-İZMİR Derneği üyesi(Acil afet Haberleşme)Amatör telsizciğim (TA3AKI),MAT-İZMİR(Motorize Afet Timi)İzmir şube kurucularından(şuan bazi nedenlerden ötürü şube kapatıldı.Doğrudan daha sonra merkez olarak tekrar faliyete geçirilecek inşallah)Avcılık ve Atıcılık ilede ilgilenmekteyim,bu yüzden araziye ve Doğaya çıkmaktayız,Offroad'dada merak sarmaya başladık.Hadi hayırlısı.....

İzmir içinde toplantı/sohbet yapabilmek,Ustaların tecrübelerinden faydalanabilmek ve tanışa bilmek için bir yer yada organizyasyon var mı... :smiley: :smiley: :smiley:

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=12669.1040#ixzz2Q3yH9ZUk

Ynt: İzmir Off-road Grubu Tanışma Köşesi

Herkese merhaba,

AD SOYAD : DUHAN NUZUMLAER

MESLEK : SATIŞ TEMSİLCİSİ

SAHİP OLDUĞU ARAÇ : 1992 RANGE ROVER CLASSIC 3.9

İLGİ ALANLARI : OFFROAD'A YENİ SARDIM..:smiley: HADİ HAYIRLISI

KAN GRUBU :A RH (+)

İzmir civarı offroad etkinliklerine katılmak isterim. Siteden yapılacak duyuruları sabırsızlıkla bekliyorum.

duhannuzumlaer@yahoo.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR