İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vosdost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 391
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,978
Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

ziyacanbayar' Alıntı:
Merhabalar bende göztepe civarında oturuyorum. Gezilerimizi genelde ege bölgesi bölümünde duyuruyoruz. oraya sık sık göz atabilirsiniz :smiley:

Ahh ahh.
Öğretmedim size Etkinlikler --> Off road Sayfasında konu açmayı.
:smiley:

Takvime eklemeyi - Sabitlemeyi :smiley:

Etiketler

Hakan ÖZTÜRK
40 Yaş
İlaç Sektörü Yönetici
Chevrolet Captiva
Doğa sporları Off-road aktivitelerini çok seviyorum.

NİVACI' Alıntı:
DİKKAT Unutanlara hatırlatmak amaçla yazılmıştır
Hala ayaktayım ve hala dağlardayım
keçi gütmekteyim dostları DÖRT GÖZLE beklemekteyim
İLANEN DUYURULUR
Ben duydum BURHAN bey, saygılarımla öpüyorum.

IMG 2319

sevgili Musa gelen mesajaları incelerken.
karşıma çıktı önce resmi gördüm musa yine şeytanın bacağını kırıyor dedim güldüm.
okuyunca duygulandım gözlerim yaşardı.
o notu oğlan rahatsızdiye şehre inince yazdım.
Bugünse 2 aydır sağlıkla uğraşıyorum dağa çıkamıyorum bende sizleri özlüyorum.
şehirde bunaldım daraldım cenderedeyim.
sayfası değil ama cevaplamadan yapamadım kendine iyi bak yengeye ve efrada selamlar.

NİVACI' Alıntı:
sevgili Musa gelen mesajaları incelerken.
karşıma çıktı önce resmi gördüm musa yine şeytanın bacağını kırıyor dedim güldüm.
okuyunca duygulandım gözlerim yaşardı.
o notu oğlan rahatsızdiye şehre inince yazdım.
Bugünse 2 aydır sağlıkla uğraşıyorum dağa çıkamıyorum bende sizleri özlüyorum.
şehirde bunaldım daraldım cenderedeyim.
sayfası değil ama cevaplamadan yapamadım kendine iyi bak yengeye ve efrada selamlar.
Aleykümselam, acil şifalar dilerim.

Sevgili Dostlar bu hafta sonu yapacagimiz Usak gezisi ile ilgili paylasimlar ve bilgileri asagidaki linkte bulabilirsiniz...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=84441.0

selam arkadaşlar.... aranıza yeni katıldım.... çocukluğumdan beri doğa tutkunuyum... aslen safranbolu luyum... aranızda gidenleriniz olmuştur... son 15 senedir her vakit buldugumda kendimi ormana akabinde ateşin başına atıyorum.... kendi memleketimde ayak basmadık dağ tepe bırakmadım... off road merakım hherdaim vardı ama asıl merakım safranboluda düzenlenen offroad yarışlarıyla başladı... Kardoff başkanı Ahmet Demir (yakın akrabam olur) ve ekibi ile bu merakım çok arttı... Geçen yıl off road 5. ayağı safranboluda yapıldı.. daha öncede amatör ve profosyonel dallarda yarışlar düzenlendi... bir çoğunu izleme ve görev alma imkanım oldu (bamplar,havuzlar,cevre düzenlemesi,artçı ve sıfır çıkışlar vs.) şu an 99 model hundai marka aracım var. her gün yaklaşık 1 -2 saatimi sahibinden.com daki arazi araclarına ve izmir cevresinde gezilebilecek nerelerin olduğunu araştırarak geciriyorum.. şimdiye kadar hatrı sayılır yerlerini gezme fırsatım oldu... ancak ilk fırsatta üste para vermeden takas edebileceğim bi arazi aracı almak istiyorum... tüm offroadculara gönülden selamlar...

az önce eksik yazmışım sanırım...herkese selamlar...
1- Ad Soyad : Mehmet Çelenli
Meslek : Esnaf
Sahip olduğu Araç: Hundai Accent (4x4 istiyoooooor)
İlgi alanları : Doğa, ateş , mangal, deniz
Mail adresi : kaptan_7878@hotmail.com
Not : çıksak en zirveye.. yansa bi ateş yanımızda..bi daha dönmesek...
Kan Grubu : A rh+

Ad Soyad : Can OĞUZ
Meslek : Astsubay​
Sahip olduğu Araç : Şuan arazi aracı yok​
İlgi Alanları : Doğa gezileri,yeni icatlar yapmak,elektronik ve mekanik​
Mail Adresi : aco035@mynet.com
Not : Gezilere katılmak ve sizlerle tanışmak isterim.​
Kan Grubu : BRh+
İletişim : 0 506 4367677​
Vakit buldukça gezilere katılmak ve sizlerle tanışmak üzere herkeze saygılarımı sunarım.​

gezenbilir e epey oldu üye olalı, burası dikkatimi yeni çekti..
Ad Soyad : Eyüp TEMEL
Meslek : özel sektörde bordro mahkumu
Sahip olduğu Araç: 93 Nivam vardı.. şu an 99 ezcort..
İlgi alanları : Deniz-Balık-Dağlar-Kalabalıkların olmadıgı her yer-Serin Pınarlar..
Mail adresi : eyuptemel@gmail.com
Not : A RH ( + ) kısaca kendimi tanıtayım.. meslek icabı sanırım, mekanik düzenegi ilginç olan herşey merak alanım.. arazi araçları ile yol olmayan yerlerde gezmek.. Dağların zirvelerinden aşagılara bakmak... sessizligin büyüsünde kaybolmak.. Doganın kokusunu içime çekmek... şu an itibari ile gezilere katılamıyorum, arazi aracım yok , mevcut aracımın ise tabanı çok alçak.. ilk arazi aracım 77 CJ5 idi... geçen senelerde 93 niva denedim.. çok begendim.. ilk hedefim.. nisan başı gibi orta halli bir niva alıp gezilere katılmak.. şimdilik gezi yapanların görsellerini izlemek ile meşgülüm.... Selamlar..........

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR