İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vosdost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 391
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,972
Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Teşekkürler Erdal Bey..Kamplı deniz kenarıda olabilir mesela ;). Bu arada kendimi ayarlayınca aracımı 1 inç yükseltmek için sizden İzmir de usta tavsiyesi isteyeceğim.Usta tavsiye ederseniz çok sevinirim teşekkürler..

Etiketler

Bende İzmir'de tampon, sepet, koruma demirleri gibi işleri yapan el hüneri yerinde yeni fikirleri uygulamaya yatkın usta varsa adresini öğrenebilir miyim?

benim arabaya tampon koruma ve sepet yaptırmak istiyorum.

Bu arada normal yolla ulasılmayan plajlara gezı olursa gunubirlik katılmayı düşünebilirim

Türker kardeş naber :smiley: sen hiç bir geziye yatılı gelme sonra sor :smiley:neyse ben sana haber veririm bundan böyle deniz gezisi olur katılırsın herhalde :smiley:kalıcı....

Bu arada gece gece nasıl canm çekti şu fotodakileri .Çok özel karelerdir..
ERCAN USTA SEN BÜYÜKSÜN SEN SÜPERSİN ABİ..offf offf şuna bak yaaa...aklıma geldi ekleyeyim dedim.Gidip bişeyler atıştırayım bari ;D ;D ;D
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

100 1878

100 1879

100 1880

100 1881

Teneke'de Tavuk yazıp aratın forumda.
;D

Hadi yormayayım sizleri.;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=18412.0

Öyle Sinan.
Teneke de Tavuk aparatları edinmek lazım.
Suyuna ekmek banmak çok iyi olur :smiley:

Merhaba Arkadaşlar
Adım Mehmet VAROL
1978 Model CJ5 - 1998 Model Mitsubishi Pajero 2008 Disel
Meslek: Ticaret
Telefon: 0.542.214.49.54
E-Posta : mehmetvarol13@gmail.com

44 Yaşındayım Aydın - Söke'de yaşıyorum. Aktivitelerinize katılmak isterim. Düzenli olarak siteyi takip edemiyorum
Yaptığınız organizelerden mail ya da telefon ile haberdar ederseniz çok mutlu olur katılmaya çalışırım.
Hepinize iyi günler diliyorum.

Çok teşekkürler Yunus bey,
Yarın Söke'de İzmir'den gelen arkadaşlarla Dilek Yarımadası Milli Parkına yani Kalamaki de bir oo road gezimiz olacak.
Sizi ve tüm arkadaşları davet ediyor ve görmeyi umuyorum.

Not: mesaj modertaörler tarafından modifiye edilmiştir.
Hata: Tamamen Büyük Harf Kullanımı.

asakıncı' Alıntı:
Çok teşekkürler Yunus bey,
Yarın Söke'de İzmir'den gelen arkadaşlarla Dilek Yarımadası Milli Parkına yani Kalamaki de bir oo road gezimiz olacak.
Sizi ve tüm arkadaşları davet ediyor ve görmeyi umuyorum.

Davet için çok teşekkür ederim. :smiley:.İş yoğunluğu sebebi ile bu seferlik katılamıycam ama bir dahaki gezide haberim olursa muhakkak görüşmek dileği ile...bol çamurlu geziler. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR