İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vosdost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 391
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,980
Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Sinan abi ben gece 24 gibi geri döndüm.Gece gelirsin diye bekledik ama heralde vazgeçti dedik.Orda olan çamurda biraz ben de oynadım.İlk geldiğimde bana ''sen burda oyna batarsan çekeriz'' dediler ben de oynadım durdum ;D ;D ;D. Gece muhabbet güzeldi ama yine geri döndüm. Pazar sabah 7.00 de çeşme tarafına balığa gidecektim hem de eşim biraz rahatsızdı yine tek gelmek zorunda kaldım. Gerçi Karagöl yolundan çok korkuyo ;D ;D. Bi dahakine Sinan Bey. Bu arada Dikiliye yazlığa giderken bi hafta sonu senin iş yerine uğrayıp 5 dakika merhaba demeye uğrarım.Eğer gidebilirsem tabi.. ::smiley:

Etiketler

Türker kardeşim eminim güzeldir..ben yeni bir topic açtım gezi foto larını oraya ekledim bir bak bakalım sende varsa sende ekle
beğenecekmisin görelim..http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=58380.new

Herkese selam,
Fırsatlar dahilinde ilk aktiveteye beni de ekleyin. Karagölü kaçırmışım yazık oldu. Off road konusunda 4 teker tecrübem eksik ama gruba uymaya çalışırım.

Ad Soyad : Orçun Tuna
Meslek : Satış ve Pazarlama Yöneticisi (İletişim Teknolojileri)
Sahip olduğu Araç : L200 4x4 AT
İlgi alanları : Doğa, silah,atıcılık,motosiklet(enduro),fotoğraf
Mail adresi : orcun_tuna@hotmail.com
Kan Grubu : AB Rh+
Acil Tel : 0532 2678356
Not : Acil telsiz lazım, tavsiye lütfen

Ad Soyad : Ali Aktoprak
Meslek : Deniz isletme
Sahip olduğu Araç : Nissan Terrano II (2005)
İlgi alanları : Doğa, fotograf, dalis
Mail adresi : aktoprak@egetrans.com.tr
Kan Grubu : B Rh+
Acil Tel : 0532 7855089
Not : Yaz sonunda gezilerinize katilmaktan mutluluk duyarim.

1

2

3

Sizlerle etkinliklere katilmayi cok istiyorum. Aracim off road icin uygun ama ben daha yolun basindayim. Sizlerden ogrenecek cok seyim olacak. En kisa zamanda gorusmek dilegiyle, selamlar.

Ali Bey..Aileye hoş geldiniz.Arkadaşlarımızın tümü (özellikle kıdemliler) size her türlü konuda yardımcı olacaktır.Ben gezilere yatılı olarak kalamasamda sizlnle tanışmak isterim.Sinan Bey' in de dediği gibi ilk etkinlikte görüşmek üzere..Bu arada aracanıza nazar değmesin.Tam arazilik.. ;)

Ali Bey hoşgeldiniz. Nissan güzel hazırlanmışa benziyor. Darısı başımıza.

İzmir'li Dostlar, telsiz konusunda yönlendirme yaparsanız sevinirim. Bu konuda hiçbir bilgim yok. Gruba yönelik bir çalışma yapmak istiyorum ki birliğe bir katkım olsun.

Şimdiden Teşekkürler.

Ali Bey hoşgeldiniz. Nissan güzel hazırlanmışa benziyor. Vinç ve tampon harika gözüküyor. Hazırlık konusunda benim eksiklerim var maalesef. Darısı başıma.

İzmir'li Dostlar, telsiz konusunda yönlendirme yaparsanız sevinirim. Bu konuda hiçbir bilgim yok. Gruba yönelik bir çalışma yapmak istiyorum ki birliğe bir katkım olsun.

Şimdiden Teşekkürler.

Arkadaslar hepinize cok tesekkur ediyorum. Cok emek verdik, araci hazirlamak yaklasik iki ayimizi aldi. Ozellikle gumruk ve TSE ile resmen savastik ama hepsine degdi. Darisi hepinizin basina. Sizlerle tanismak icin sabirsizlaniyorum. Telsiz konusunda bende yardim isteyecegim. Benim gemilerde kullanilan GMDSS operator lisansim var. Karadaki karsiligi sanirim Amator Telsizci lisansi. Ben GMDSS lisansiyla amator telsiz cihazi alabilir miyim? Mesela TM-D710E FM Alıcı-Verici hosuma giden bir cihaz. Yardimlarinizi bekliyorum.

http://www.gemvoice.com/index.php/amatoer-telsizler/amatoer-arac-telsizi/tm-d710e-fm-alc-verici

Yunus Bey, bu arada bir seyi itiraf edeyim genclik hayallerimi susleyen bir meslegi yapiyorsunuz :smiley: Benim de acizane Rescue Diver sertifikam var ama iki senedir dogru durust dalamadim. Birgun sizinle beraber dalmayi cok isterim. Calistiginiz firma Izmir'de mi? Bizim gemilerimizin bazen Istanbul bogaz gecisi beklemelerinde sualti survey, pervane ve seachest temizlik isleri oluyor. Sizden yardim alabilir miyiz?

Sn. Tuck (kusura bakmayin yeni oldugum icin profilinizi goremiyorum ve isminizi ogrenemedim),
Benim de silah merakim var. Aracimda tasiyabilmek icin bir av tufegi almak istiyorum. Silahi almak sorun degil ama av tezkeresi icin galiba kursa katilmak gerekiyormus. Benim maksadim avcilik degil, sadece guvenlik icin aracimda silah bulundurmak. Bu konuda bana hangi av tufegi modelini tavsiye edersiniz?

Ali Bey linkini verdiğiniz model güzele benziyor. Türker yardım için şimdiden teşekkürler. Oturup iyisini kötüsünü tartışalım derim. Bildiğim kadarıyla bu iş için de bir ehliyet gerekecek. Bu gibi muhabbetleri yapmak için bir ara küçük bir tanışma toplantısı yapalım. Grup içinde eksikleri belirler tecrübeleri paylaşırız. Yakınlarda bir yer olur, piknik vs olur. Özellerden mesajlaşalım tercih ederseniz.

Teşekkürler

Orçun

Orcun Bey, ben hazirim dilediginiz zaman tanisma toplantisi yapalim. Benim sahsi email adresim : aktoprak@egetrans.com.tr

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR