İzmir Gümüldür Tabiat Parkı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ermus35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,905

ermus35

Kamp II
Yer
izmir\ tire
Herkese iyi tatiller. 24 haziran günü seçim için oyumuzu kullandıktan sonra birkaç günlüğüne denize gitmeye karar verdik. Gümüldür Tabiat parkına karar verip gittik.
Girişte 22 TL araç için para ödedik. Karavanla kamp için günlük 40 TL ödedik.
(Ek bilgi: Gitmeden önce hipocampi da aramıştım araç için 29, kişi başı günlük 29 ve çocuk için 14 TL ayrı ayrı ücret aldıklarını söylemişti.)
Kamp alanında karavan olarak iki karavan vardı. Kendi cadiriyla kamp yapan 10 kadar aile vardı. İşletmenin çadırlarında kalan aileler vardı. Ayrıca iki tane izci grubu vardı. Genel olarak kamp alanı ve plaj sakindi. Kalabalık olmadığı için ses ve gürültü yoktu. Biz bu açıdan çok sevdik. Tabi dönem olarak sakin döneme denk gelmiş olabiliriz.
Kamp alanında yeterince gölge olacak ağaç vardı. Tuvaletler sayı olarak yeterli ve ortak kullanım alanına göre temiz sayılır. Plajda duş var. Sıcak su vardı fakat izci gruplarının kullanımına acikti.
İnternet imkanı vardı. Sehir merkezine de yakın sayılır ihtiyaçlar için araçla gidip gelinebilir.
Genel olarak biz memnun kaldık. Gidecek olanlara öneririz.
IMG 20180626 113758
IMG 20180626 114204
IMG 20180626 114202
IMG 20180626 113921
IMG 20180626 113849
IMG 20180626 113827

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Sakin bir dönemde gitmişsiniz . Gümüldür'ün en güzel zamanlarıdır Haziran :smiley:
Uyanır uyanmaz , daha henüz deniz uyurken suya girmek harika(ydı) bir duygu .
O keyfi yaşattınız bu paylaşımla .
Koordinatları da paylaşırsanız hepimiz için yararlı olur .
İyi tatiller :smiley:

Herkese merhaba, 30 Haziran günü gittim ve bir gece kaldım Gümüldürde. Tabiat parkında mantık ağaçların altında doğayla içiçe huzurlu bir tatil değil midir? Burda değil sanırım, saat gece yarısı oldu diskodaki Ankara havaları erik dalları susmak bilmedi. Saat 1 oldu hala son ses devam, aradım işletmeyi " Bizle alakası yok, Jandarmayı arayın" dediler. Neyse işi jandarmaya taşımayayım dedim biraz daha bekledim ama saat 2 oldu hala son ses oyun havaları, halay havaları devam, sonunda Jandarmayı aradım sabaha kadar gözüme uyku girmedi sayelerinde, hiç ama hiç memnun kalmadım.
Sabah ilk iş kahvaltımın ardından çadırımı toplamak oldu.
Duş olarak sadece sahilde açık duş var.Su doldurmak için girişteki musluklara yürümek zorundasınız.
Sonuç olarak herkes gibi günübirlik gidilip mangal yakılabilir ama bence kalınmaz burda.

Biz iki gece kaldık. Yan tarafta ve parkın içindeki tesiste müzik çalıyordu fakat saat 11 gibi ikisi de kesilmişti. Bu açıdan biz sıkıntı çekmedik. Biz de müzik sesini duyunca tedirgin olmuştuk çok geç saate kadar çalarsa diye. Sizin şanssızlığıniz olmuş.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri