İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egemen.tr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 613
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,348

Etiketler

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

Tüm dostlara,sağlık, mutluluk,neşe dolu, gönüllerince güzel günlerle dolu bir yeni yıl diliyorum.

İzmir gurubu arayı açmış biraz.. ben bi ateşliyeyim ortamı... Millet.. 91-97 arası temiz bir Niva yokmudur ... haftasonları hafif arazide dolana ( bir dost un dedigi gibi)

zirvelerin sesi' Alıntı:
Burhan Amca.. Bursa buluşması çok güzel geçmiş.. imrendim... Senin Niva Krem olan sanırım.. tekerlekler bigfood gibi gösteriyor..
Kirden öyle görünüyor ruhsata bej geçmiş ama beyaz
big foot sayılır 30-9.5-15 inch.

NİVACI' Alıntı:
Kirden öyle görünüyor ruhsata bej geçmiş ama beyaz
big foot sayılır 30-9.5-15 inch.
big food yazmışım.. Allahtan fast food yazmamışım.. :smiley:
Benim Niva da ruhsatta kırmızı idi.. Boyacı ya dedik.. yap bi alaşehir tımarı.. oda bi tımar yaptı .. renk oldu vişne.. özellikle bej Niva da bir başka güzel... sonra beyaz..

bu basligi takip eden arkadaslar icin yeni bir duyurumuz var... hepinizi bekliyoruz... sosyal sorumlulugumuzdur...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86147.new#new

Sayın İzmirliler, burda sormak pek bi saflık olabilir ::smiley: ::smiley: ::smiley: ama yinede bildiğiniz izmirde cabrio arabanın tente kızağı tamiri yapabilecek bir yer varmıdır ??? ??? ??? Bir arkadaşımın ihtiyacı var da. Teşekkürler...

NİVACI' Alıntı:
izmirde muhabbet eden kimse yokmu??? :D
Burhan amcam selamlar,
nasılsın?
mesajımı aldınmı telefon numaramı atmıştım.
muhabbet daha çok facebook sayfasında dönüyor bu ara.
saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR