İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egemen.tr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 613
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,320
Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

pandipieri' Alıntı:
Mustafa dostum merhaba, gezi cok ilgi cekici isleri ve okulu ayarlayabilirsem birlikte gidebiliriz... :smiley:
Serkan Hocam iyi akşamlar.
Gezi benim için bahane oldu, Tokat ve Sivas'ta ziyaret etmem gereken dostlar var. Geziden 3-4 gün önce oralara gidip sonra geziye katılmayı düşünüyorum. Selamlar.

Etiketler

Gözünüzden kaçmış olabilir düşüncesiyle ekledim. Selamlar.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=53161.0

pandipieri' Alıntı:
gelebilirsem ben de arabayla gelirim zaten orada bulusuruz, yine arkaarkaya izmiri temsil edeiz :smiley:

Serkan Hocam, özür dilerim, mesajımın tuhaf olduğunun sonradan farkına vardım, yanlış anlaşılmak istemem. Siz katılacak olursanız birlikte gideriz, ben ziyaretlerimi gezi sonrası yaparım. Emekli olmanın böyle güzel avantajları var. :D :D Selamlar.

hayırlı olsun sizin adınıza cok sevindim, o zaman bizim yeni projeye gelirsiniz diye dusunuyorum, sizin kesin olmaniz gerek, gezenbilir toyota grubu ipek yolunda, ayrintilari konusuruz yakında... simdilik proje yonetim grubunda tartisiyoruz yakında piyasaya surecegiz projeyi sponsorluk islerinin hallolmasini bekliyoruz... ne dersiniz? size, dostlugunuza ve derin bilgilerinize her zaman ihtiyacimiz olacaktir... sizin gibi uyumlu ve isi bilen kisileri aramizda gormekten mutluluk duyariz :smiley:

buyrun bu da hazirlik asamasindaki link ama simdilik farkli bir platformda tartisiyoruz. burayi kapatacagiz ve ozel izinle girilebilen bir konu basligi acacagiz ki gereksiz sohbetler ve eklemeler olmasin diye onu da atarim ayrica size...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=48605.0

pandipieri' Alıntı:
hayırlı olsun sizin adınıza cok sevindim, o zaman bizim yeni projeye gelirsiniz diye dusunuyorum, sizin kesin olmaniz gerek, gezenbilir toyota grubu ipek yolunda, ayrintilari konusuruz yakında... simdilik proje yonetim grubunda tartisiyoruz yakında piyasaya surecegiz projeyi sponsorluk islerinin hallolmasini bekliyoruz... ne dersiniz? size, dostlugunuza ve derin bilgilerinize her zaman ihtiyacimiz olacaktir... sizin gibi uyumlu ve isi bilen kisileri aramizda gormekten mutluluk duyariz :smiley:

Serkan Hocam !
Bu yakından takip ettiğim bir konuydu, katılmayı çok isterim, bu projeye katılmamı engelleyecek bir durum şu an için sözkonusu değil. (Başka bir grup ile, hazırlık aşamasında olan bu yıl Ağustos ayında gerçekleştirmeyi düşündüğümüz Suriye gezisi planımız var, inşallah tarihleri çakışmaz.) Aranızda olmaktan onur duyarım. Selamlar.

Mustafad' Alıntı:
Serkan Hocam !
Bu yakından takip ettiğim bir konuydu, katılmayı çok isterim, bu projeye katılmamı engelleyecek bir durum şu an için sözkonusu değil. (Başka bir grup ile, hazırlık aşamasında olan bu yıl Ağustos ayında gerçekleştirmeyi düşündüğümüz Suriye gezisi planımız var, inşallah tarihleri çakışmaz.) Aranızda olmaktan onur duyarım. Selamlar.

Suriye gezisi için forumda Şam olarak araştırma yapın Mustafa Bey.
Forumdan arkadaşlar 2-3 araba ile Suriye turu yapmışlardı.
Ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Başarılar şimdiden.

Emekliliğiniz de hayırlı olsun.

TezzMertek' Alıntı:
Suriye gezisi için forumda Şam olarak araştırma yapın Mustafa Bey.
Forumdan arkadaşlar 2-3 araba ile Suriye turu yapmışlardı.
Ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Başarılar şimdiden.

Emekliliğiniz de hayırlı olsun.
Murat bey iyi dilekleriniz için teşekkürler. Beş yıl Suriye'ye sınır olan bir ilde yaşadım.
Suriye, Lübnan ve Ürdün hakkında bilgi sahibiyim. Oralarda yaşayan, iş için sürekli gidip gelen arkadaşlarım da var. Gezide sorun olacağını sanmıyorum. Selamlar.

Bende değişiklik olsun diye yapmayı düşündüğümüz kamp etkinliğimizi buradada ilan edeyim dedim :smiley:
Selamlar herkese...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=51606.0

Bende çadır tavsiyesinde bulunayım.

%40 indirimde imiş.;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=54393.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri