İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egemen.tr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 613
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,346
Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

NİVACI' Alıntı:
ERDALLA YAPMAYI UNUTTUM

Burhancım sen ovacık tarafının gps kaydını mı istiyorsun?? bende var
(Bu arada kurallara göre mesajları küçük harfle yazıyoruz büyük harf bağırmak anlamına geliyor bilgin olsun ;))

Etiketler

büyük harf meselesi deli kanlılık emaresi :D
lastik ebadından dolayı net km meselesi :eek:
kendine iyi bak

Merhaba Burhan amca ve Mustafa abi,
Nasılsınız?
Aşağıdaki linkte lastik değişiminden kaynaklanan km değişikliklerini hesaplayabilirsiniz.
http://www.lastik24.com/default.asp?gb=hesap

Bu arada Mustafa abi siz aracı yükselttiniz mi?

thetrio' Alıntı:
Merhaba Burhan amca ve Mustafa abi,
Nasılsınız?
Aşağıdaki linkte lastik değişiminden kaynaklanan km değişikliklerini hesaplayabilirsiniz.
http://www.lastik24.com/default.asp?gb=hesap

Bu arada Mustafa abi siz aracı yükselttiniz mi?

Emre kardeşim proğram için teşekkürler,

Evet aracı 1 1/4" civarı yükselttim.

sevgili Emre öncesindende gösyergenin doğruluğunu bilmiyorduk.
onun için son durumu gösterecek bir alaet lazım.

pandipieri' Alıntı:
mustafa dostum hayırlı olsun yukseltme isi, cok guzel resimde az cok belli oluyor... :smiley:

Teşekkürler Serkan Hocam, aksilik olmazsa mart sonunda, demir tampon için Antalya'ya gidiyorum.

ooo cok guzel, yakısır ben de az once ahmet abiye izci programından mustafanın vx100 unu sordum merak ediyorum nasil olacak diye? en son boyaya gidecekti

pandipieri' Alıntı:
ooo cok guzel, yakısır ben de az once ahmet abiye izci programından mustafanın vx100 unu sordum merak ediyorum nasil olacak diye? en son boyaya gidecekti

vx100'ü bende takip ediyorum, şüphesiz en az öncekiler kadar iyi olacaktır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri