Izmir Dikili Bademli Köyü Karavan Ile Ilk Kampımız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hüseyin gelici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,684

hüseyin gelici

TURTLE VE BİZ İKİMİZ
Yer
Balıkesir/Ayvalık
Web
turtlevebizikimiz.blogspot.com.tr
Telsiz Çağrı Kodu
TURTLE
DOSTLAR İLE BİRLİKTE KARAVANLI İLK KAMPIMIZ
Değerli dostlarımızdan Mesut Suvakçı ve eşi Hicran hanım Deniz Duman ile birlikte ilk kez Turtle ile kamp yapıyoruz. Dikili Bademli Ayvalığa 50 km bir mesafe denize sıfır doğa ile iç içe mevsimin gereği çok sakin huzurlu dinlendirici bir ortam. Suriyeli mültecilerin midilliye geçebilmek buraya bir hayli ilgisi var Dikli jandarma etrafta her türlü güvenliği sağlamak adına durmaksızın devriye geziyor bizlerin de yanına geldiler rahatsız edilip edilmediğimizi güvenliğimizi kontrol ettiler bu durumdan son derece memnun olduk. Hizmete kapatılmamış suyu akan wc nin olması bizlere ayrı bir rahatlık sağladı. Doğal ortamda organik ot türleri vardı Deniz ve hanım arkadaşlarımız maharetlerini gösterip çeşit çeşit otlar toplayıp bizlere lezzetli yemekler yaptılar Bizler 2 gün 2 gece konakladık eğlendik dinlendik çok keyif aldık. Bir başka yerde diğer dostlarımızında bizlerle olmasını diliyor tekrarını şimdiden iple çekiyoruz.

20160219 201604

180220161393

CIMG1823

CIMG1839

CIMG1847

Etiketler

Ben ayvalık altinovada yaşıyorum.15 gün önce bir motokaravan aldım işlerimden fırsat buldukça önce yakın yerlerden başlayarak haftasonlarını değerlendireceğim.sonra da işimi tasfiye edip uzun yolculuklara çıkmak istiyorum.en yakınim kozak vadisi sonra dikili bademli .tavsiyeleriniz açığım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR