İZMİR DE DEFENDER USTASI VARMI?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tanersehirli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,757

tanersehirli

Yeni Üye
MERHABA

İZMİRDE LAND ROVER USTASI BİLEN VARSA BUGÜN ALDIĞIM DEFENDERIMI REVÜZYONA SOKMAK İSTİYORUM.EPEYCE İŞİ VAR BİLEN BİRİSİNE DANIŞMAK İSTİYORUM..

IMG 2367

IMG 2372

Etiketler
Ynt: İZMİR DE DEFENDER USTASI VARMI?

selamlar adaşım...

ben de izmirdeyim.... benim de adım taner.. çok uzun araştırmalar sonrası aracımı salı günü revizyona soktum..... garaj bölümünde de bir gezginin re-birth hikayesi diye paylaşıyorum....

izmirde de heryerde olduğu gibi pek çok usta var.... ben bursaya da gittim ankaraya da istanbula da.... uzaktan olmayacağına karar verdim bu işin.. atlayıp her aşamada gidip başında durmalıydım...

daha önce klasik bir araba toplamaya çalışmış biri olarak ve sanayide dükkan dükkan gezerek sıkılıp arabayı attım....

aynı hezimeti yaşamamak için daha önce de diğer land roverımı emanet ettiğim ve araba aşığı otomersun mehmet ustaya emanet ettim.... kombine ve entegre bir tesis... boyadan kaportaya, mekanikten yürüyene kadar her şey kendi bünyelerinde.... ve çok düzgün esnaflar... tavsiye ederim.... tabi asıl yüz yüze görüştükten sonra karar verebilirsiniz... yerleri bayraklı smyrna meydanına doğru....

sana mehmet ustanın telefonunu özelden mesaj attım size...

Ynt: İZMİR DE DEFENDER USTASI VARMI?

İzmirde bu araçla spesifik uğraşan birini bulsam hemen alacağım bir 110 ama kimsecikler yok sanırım

Izmir sanayilerindeki butun Usta ya da garajlari gezdikten sonra uzun zamandir Mekanik anlamda aracimi icim rahat teslim ettigim tek yer 3. sanayi de USTUNIS garajidir.
Ismail ustanin hem bilgisine hem de is ahlakina garanti veririm.
çok teşekkür ederim... ilk fırsatta bu ustaya uğrayıp izlenimlerimi aktaracağım.

Bu tarz araçları yapan 2 yer gördüm ancak iyi kötü hiç bilgim yok. Biri karabağlar sanayi içinde diğeri bucada eshotu dümdüz geçince merdiven altı tarzı küçük bir dükkan gibi bi yer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR