İzci

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan diver6 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,007
Ynt: İzci

OKAN Bey Bu taraflarada bekliyoruz sizleri ( üvey evlat muamelesi yapmayalım ltfn. :D ) bölgemizde gidilecek, görülecek, gezilecek öyle güzel yerler varki Sizden ELAZIĞ ve çevresinde bir iki günlük bu heyecanı bizede bahşetmenizi dileriz. Saygı ve sevgilerimle HARPUTLU GAKKOŞ

Etiketler

arkadaşlar tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.
HARPUTLU GAKKOŞ bey sizede nazik davetiniz için çok teşekkürler,siz organizasyonu yapınız hay hay bizde mutlaka dahil oluruz. neden olmasın top sizde .... ;D

okan bey teşekkür ederim bu kibar cevabınıza .Çalışmalarımız bu yönde devam etmektedir.Gerekli bilgiler ilerleyen zamanlarda ayrıca bildirilecektir.SAYGILAR.

Okan bey ben de sizi sultanpınar yaylasına davet edeceğim orda misafir edeceğim gelirseniz tabi.:smiley: Zor yollarda izledim gelmişler bizim taraflara ama sultanpınar demesi gereken yerde acella dedi çok alındım, o yüzden bi sultanınarını tanıtmak lazım.

dün akşamki programı izledim anoff düzenlemişti sanırım.

ama çok kusurlu hareketler vardı bu sadace bize gösterilen kısımda tabiki. gerçekten izlerken sinirlendim. o çimlerin üzerinde öyle bir dönüyorduki arkadaşlar artık 40 yıl çim bitmez diye düşünüyorumo bölgede. Hem doğayı seviyoruz diyoruz hemde zarar veriyoruz. Özellikle akşamki programda çokfazla gövde gösterisi vardı :smiley: amaç araçlarımı kapıştırmak yoksa doğa gezisimi yapmak pek ayırt edemedim.

Birde okan bey her gezinizde insanları teşvik etmek amaçlı herkes bi kaçtane ağaç dikse harika olur diye düşünüyorum.

Okan beyin bu tür konulara daha dikkat etmesini istiyorum.

Neyse eleştirim için kusura bakmayın. Bende zevkle izliyorum ama bazen böyle şeyler olunca sinirlenip kapatıyorum :smiley: Umarım düşüncelerimi anlatabilmişimdir...

Muammer bey , gerçekten o bölgede cimlere zarar verdiğimizi düşünmüyorum.Nedenide araçlar yaklaşık 40-50 cm karın üzerinde gezdiler.Bir çok kayak pistinde kayak sezonunda binlerce insan ,araç gereç gezmektedir.Fakat sezon bitip bahar geldiğinde çayır çimen olarak geri dönüyor.

O bölgenin çayırına çimenine bir çok noktada erişilmedi.inanın bu konularda maksimum gayret gösteriyoruz. Ayrıca kumsalda yapılan kamp öncesi ANTOFF ekibleri 2-3 traktör çöp toplamışlar.( bu çöpler piknikçilerin çöpleridir) tv de etrafın vehameti açık bir biçimde görülmesin diye.. Malesef gerçekten doğaya bilerek bilmeyerek çok fazla zarar veriyoruz...

Ağaç dikimi güzel bir fikir geliştirmak lazım.. eleştiriniz için çok teşekkür ederim.
Saygı ve Sevgilerimle.

Okan Tozun İZCİ

aynen okan beyin dediği gibi ,organizasyonda görevliydim ,2. günki kamp yerindeki dere kenarından ,tam 3 traktör çöp çıkardık, günübirlik gelen piknikçilere ait çöpler ,toplandı ,atıldı, muammer bey sizin çim dediğiniz alan ,çekilmiş bir su birikintisinden sonra meydana gelen .çayırdır, ve mayıstan sonra o çayırlar antalyada kurur, bizde en az sizin kadar doğayı düşünüyoruz merak etmeyin , ağaç dikme fikrinize bende katılıyorum saygılar

okan abi eminim ki öyledir zaten başka türlü olamaz doğa sporlarıyla uğraşan insanlar bilinçli insanlar genellikle. Piknikçiler sağolsunlar gittikleri her yeri çöplük yapıp yangın çıkartıp kayboluyorlar ortadan. Bazı şeyler ekranlardan bazen yanlış anlaşılabiliniyor mesela ben orayı çimlik arazi olarak gördüm. neyse yanlış bişey söyledimse affola.

İlginiz için teşekkürler...

Okan bey Suat beye verdiğiniz sözü gördüm :smiley: Elazığ'a geleceksiniz artık söz vermişssiniz :D bizde bir organizasyon yapmayı planlıyoruz sadece Elazığ değilde isterseniz mardin taraflarına isterseniz nemrut tarafına gideriz. Doğuyu da gezmek tanıtmak lazım. ekranlardan göründüğü gibi sadece tetörle anılmayalım. Gerçi Elazığ da hiç terör yok umarım bundan sonrada olmaz...

muammer bey kesinlikle ,öyle bir şey aklımızn ucundan bile geçmez ,doğuyu terörle birlikte anmıyoruz ben kendi adıma konuşayım ,memleketimin her yeri ,güzeldir ,her köşesinden ayrı lezzetler çıkar , yarın sabah , gezenbilir offroad araçları ,ankaradan ,kars,a doğru yola çıkıyor , bir yardım kampanyası için, yani doğuya gidiyoruz ,hatta erzincanda yol üzerinde 1 gece kamp atacağız ,sonrada devam edeceğiz , orasıda bizim topraklarımız ,öyle şey olurmu hiç , saygılar görüşmek üzere :D

buna çok sevindim cihan bey okumuştum bu projeyi daha önce. Eğer Elazığ dan yolunuz geçerse bekleriz misafirimiz olursunuz. Herşey için teşekkürler.

Muammer Ekmekci
05326514866

bymuammer' Alıntı:
buna çok sevindim cihan bey okumuştum bu projeyi daha önce. Eğer Elazığ dan yolunuz geçerse bekleriz misafirimiz olursunuz. Herşey için teşekkürler.

Muammer Ekmekci
05326514866

muamer bey bu seferlik bizi mazur görün planlar çok önceden yapılmıştı, birdahaki sefere sizin oralradn bir plan çizecek şekilde hazırlanırız :D çok teşekkürler saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.