İzci

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan diver6 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,859

Etiketler

Ynt: İzci

Önder hocam olmuyor ama TV Dizisi gibi tekrar falan , ;) Hevesimz kursağımızda kaldı akşam akşam :D

Kesin firlamıştır. :D İzoff sitesinde gördüm yeni programın fotolarını . Bence mükemmel bir iş yapıyorsunuz . Çünkü yılla önce çekilmiş TRT belgeselleri dışında bu tür doğa ile igili program keşif belgeselleri çekilmiyor . Üstelik bu işin içinde gidilemeyen yere gidilmesi sıkı offroad un dahil olması çok daha önemli kılıyor işi ... Bu yüzden Okan bey ve İzofftaki herkesi tek tek tebrik ederim tekrar .

Bu yüzden programın ve devamında gelecek programların ilgi göreceğine çok eminin . Belki ilerde daha büyük sponsorlarla Daha uzak yerlere gider keşif ekipleri ;)

Selamlar , Saygılar ...

Merhaba Arkadaşlar,

Bu güzel programı televizyondan izleyemeyenler için programın bütün bölümlerinin yer aldığı internet linkini yollamak istedim.

Başarılarınızın devamını diliyorum...

Cenk

http://www.yabantv.com/yabanTV/ProgramVideo.aspx?id=31

diver6' Alıntı:
Bu program off-road sporunu ve doğa sevgisini... Ayrıca medyanın sadece şiddet içeren dizilerden ve anlamsız yarışma programlarının dışındada başka görevlerinin de olduğunun bilinmesi ve yansıtılması amacı ile hazırlanmaktadır. Umarım herkesin beğendiği bir şeyler üretiriz ....

Destekleriniz için teşekkürler.... izci
Arkadaşlar einize sağlık harika bir program,tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim ve herkez beğenerek izliyor.Özellikle yukarıda belirttiğiniz gibi mevcut medya kirliliği düşünülürse insanlara doğa sevgisiyle bütünleşen bu güzel sporu sevdirmesi açısından mükemmel.En azından birilerinin faydalı birşeyler yaptığını görmek ve özellikle bu kişilerin aramızdan olmasıda gurur verici.Başarılarınızın devamını diliyorum...

arsamax' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

Bu güzel programı televizyondan izleyemeyenler için programın bütün bölümlerinin yer aldığı internet linkini yollamak istedim.

Başarılarınızın devamını diliyorum...

Cenk

http://www.yabantv.com/yabanTV/ProgramVideo.aspx?id=31
Paylaşım için teşekkürler...

sevgili arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederiz.gerçekten biz programı yaparken çok keyif alıyoruz,sizinde ekran başında keyif aldığınızı duymak bize ayrı bir haz veriyor.sokaktaki insandan da oldukça fazla olumlu eleştiri alıyoruz. keşif karadeniz 9-10 bölüm olacktır. bu hafta teknik bir arıza sonucu tekrar girildi. elimizde keşif karadenizden sonra yayına girecek 3-4 çekimi tamamlanmış bölüm var ve her ay çekimler devam ediyor.

yakında seyircilerden her ay bir kaç kişiyi araçlı veya araçsız gezilerimize dahil edeceğiz. bizlere e-mail atanlar arasından seçilecekler.

hepinize saygılar...
İZCİ -OKAN TOZUN

Merhaba Okan TOZUN yazdığınız metni okudum ve yapmış olduğunuz İzci programınızın devamını getireceğinizden dolayı sevindim bu konuda siz ve ekibinize teşekkür ediyorum. Diğer çekimleriniz hangi bölgelere ait olacak yoksa karadeniz keşif çekimlerinin devamımı olacak bir artı olan şeyde bu gerçekten çok daha güzel araçlı veya araçsız yeni arkadaşların bu geziye dahil etmeniz bu çok güzel bir düşünce durumum müsayit olsa inanın ilk kendim atılırdım ;D

saygılarımla

Bu organizasyon, İZCİ'nin insiyatifi ile, kişilerin çalışması olmanın ötesinde, bu aktivitenin bir ürünü olarak değerlendiriliyor. Misyonu bu doğrultuda şekilleniyor.

İZCİ'ye bu yaklaşımından ötürü teşekkür ediyoruz.

Güven abi sağaol teşekkürler biraz komplike yazmışşın zor anladım demek istediğini. Eksik olma...biz hepimiz İZCİ yiz. biliyorsun...

Yasin bey sizede teşekkür eder,fırsatını bulunca bizede misafir olmanızı dileriz..saygılarımızla

telefonum not ettim yarin alsam kacirtmamak icin !!yavru vatandan cok iyi yorumlar aldim bu yapim hakkinda.

gormeden tebrikler.... :D emegi gecen arkadaslari kutluyorum

hus55.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR