IVECO ECODAILY 4x4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ncmsrn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,387

Etiketler
Ynt: IVECO ECODAILY 4x4

serdar alınan arac yukarıda resmı gorulen aracın aynısımı o fıata kasa falanda dahılmı ıdı fıat yuksek gıbı geldı 130 luk defendera 140 cıvarı fıat dıyorlar resım olsaydı ıyı olurdu.

Merhabalar,
Ben bu arabanın satış rakkamını sorduğum zaman (sanırım 2006 lardı Samandıra da bulunan merkezlerine) bana verilen cevap "şimdilik sadece tanıtım amacıyla sergiliyoruz siparişe göre satışına karar vereceğiz" demişlerdi.Araç yabancı plakalı çift kabin ve şasiliydi.
Baya bir albeniliydi.Satışta olsaydı satınalmayı ciddi olarak düşünmüştük.Amacımız gezen ev haline getirebilmekti.
Sanırım uzunca bir süre bu araçları getirmediler.işim gereği hergün merkezlerinin önündeki yolu kullanıyordum, zaman zaman uğruyordum.
Şimdi şartlar çok değişti 0 km alabilmek artık mümkün değil.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

abi çift kabin ve şasi fiyatı.üstüne istediğiniz ekipmanı siz yapıyorsunuz kullanım amacınıza göre.araç toplamda 24 vites tam ön diflock arka diflock ve defenderlerdeki gibi ortadan kilit var.firmadan bize gelen bilgiye göre nato ordusu da bu aracı kullanacakmış artık.aracın gücü 200 hp.alt takımın kırılması neredeyse imkansız.agır vasıtalardaki kalınlıkta şasisi var.esasında baktığınızda bu paranın yarısı vergi zaten.

Ynt: Iveco Ecodaıly 4x4

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T5B-kU6ekj4[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1ozFUwD-1y4[/youtube]

aşık olmamak elde değil ::smiley:

istanbul kagıthanede bir tane vardı ıveco servısınde , agır vasıta şasesı var aracda motor sanzıman difransıyeller hakkında yoruma gerek yok ama normal bir off roadcuya ekonomık olarak agır gelir kanımca .

Turkar daha iyi bence. Bu araç arazide turkarın peşinden gidemez. Şahsi kanaatim.

Mustafa E' Alıntı:
Turkar daha iyi bence. Bu araç arazide turkarın peşinden gidemez. Şahsi kanaatim.

Turkar'ın performansını gösteren bir tane bile video yokken, katılamayacağım. Ne zaman Iveco ile, Unimog ile karşılaştırmalı bir videosunu görürüz (ya da gerçek hayatta görme şerefine ulaşırız) o zaman "tamam" derim.

Turkarın fiziki yapısı araziye daha uygun bence.
Firması reklam işinden anlamıyor en ufak video bile yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri