Iveco Daily 35e10 Van

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OktayS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,944

IVECO DAILY 35.10 karavan için ugun mu?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

OktayS

Kamp I
Yer
iSTANBUL
Motokaravan için aracımı aldım; İş almakla bitmiyor tabii: 1997 model, iveco 35.10 daily van, 180 cm en, 360 cm arka uzunluk, 1996 cm yükseklik, 102.000 km. sorunsuz motor şase yürüyen aksam, tip harika beğenerek aldım, ama kaporta ve boya işleminden sonra başlanacak.
Araç alınmış olması ile iş bitmiyor, uzun bir maratonun başındayım.
Aşağıda resmini koyduğum bu araç için iyi usta, işini seven sanatkar ustaya düşebilecek mi? şimdilik bilmiyorum, forumda öneri, eleştiri ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Ayrıca tavsiye edebileceğiniz kaporta/boya firma önerileriniz varsa bildirilmesinden memnunluk duyacağım. Ayrıca ortalama kaporta boya kaç lira olur piyasası nedir nasıldır? aracın tavanı fiberglas ve sorunsuz.
oktay_iveco3510.jpg

Etiketler
Hayırlı olsun ,İnşallah aracınızı istediginiz gibi yaparsınız .
Beylikdüzünde oturuyorum yakın iseniz Hadımköyde arkadaşlarımın kaporta boya üzerine büyük bir atölyeleri var çok başarılı ve fiyatlarıda uygun yakında bende yapımına devam ettigim karavanımı boyası için götürücem .
Yakınsanız sizin aracınız için fiyat alabiliriz.

Hayirlisi olsun bu ara iveco araştırdıgim araclar icerisine girdi sadece fiat mi iveco mu daha tam karar veremedim arti eksi yonunden yada isletme maliyeti ic hacmi. Bunlara tek tek bakmaktayim ama butce icinde hangi arac uyfun ise oluyor sanirim. Kolayliklar dilerim takipteyim saygilar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayirlisi olsun bu ara iveco araştırdıgim araclar icerisine girdi sadece fiat mi iveco mu daha tam karar veremedim arti eksi yonunden yada isletme maliyeti ic hacmi. Bunlara tek tek bakmaktayim ama butce icinde hangi arac uyfun ise oluyor sanirim. Kolayliklar dilerim takipteyim saygilar

bir yerden başlamak lazım değilmi kağan her şey gönlünce olsun

Huseyin abi izliyoruz face book tanda kamp macerlarini daha guzellerini keyiflilerini bekliyorum olsun isallah. Bu sene bayramda olimpos olcaz yeri ayirttik şimdiden o civarda olursaniz gorusuriz abim. CIRALI AYLAK YASAM KAMP ramazan bayraminda ordayiz tabi biliyon abi cadir seklimde. Selamlar saygilar

Huseyin abi izliyoruz face book tanda kamp macerlarini daha guzellerini keyiflilerini bekliyorum olsun isallah. Bu sene bayramda olimpos olcaz yeri ayirttik şimdiden o civarda olursaniz gorusuriz abim. CIRALI AYLAK YASAM KAMP ramazan bayraminda ordayiz tabi biliyon abi cadir seklimde. Selamlar saygilar

Kardeş her şeyden önce sağlık huzur ve mutluluk diliyorum sonrasında her şey mümkün her şey gönlünce olsun. Biz martın ilk haftası Asos Kadırga koyunda olacağız sonrasında kısmet olursa 19 - 20 martta Manisa Spil dağında karavancıların bir etkinliği var oraya gitmeyi planladık sonrasında kısmet neresi olursa bakacağız artık görüşmek dileği ile esen kal

Cok guzelde 4x4 sprinterler falan varken iki ceker aracla ugrasmak asfalttan ayrilmadan kamplamak cok mantikli gelmiyor , iki ceker karavan nedir yahu

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oto kaporta için araştırmalarımda önerim bu tip araçları oto kaportacıları yapamıyor ve fazla uçuk fiyatlar çekiyorlar; çözüm, alanı büyük karasör firmaları ile çözüme ulaştım. 3.750TL. Kaporta boya maliyeti ile başlandı...
Camcı, Kilitci, Döşemeci maliyetleri ayrıca ilave edilecek...
Aracımın kaporta işleri bitti, pütür atıldı, astar atıldı zor işler bitti sayılır.
Aracın 13 m3 olduğunu yeni farkettim, kafamda planlar şekilleniyor.

IMG_1089.JPG

IMG_1119.JPG

IMG_1133.JPG
IMG_1134.JPG
IMG_1137.JPG

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

SON KONULAR

Geri