Iveco Daily 3300 13m3 Için Yardim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tutkuhakki Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,837

Tutkuhakki

Ana Kamp
Arkadaşlar selam
Usta ve uzmanlardan yardım bekliyorum
Iveco daily 3300 v 13m3
Motokaravan için kolları sıvadım
Ancak plan konusunda kararsız kaldım
Aylardır incelemedigim konu kalmadı
Sizce aşağıdaki planlardan uygun olan veya daha mantıklı olanlar inanın kafam durmuş vaziyette

IMG 20170123 WA0007

IMG 20170123 WA0006

IMG 20170123 WA0005

Etiketler
Arkaya çift kişilik yatağı enine koyduğunuz planda aracın eni sizin boyunuzda 15 -20 cm uzunsa başka bir plan aramayın,en kullanışlı bu plan. Bende 13 m3 citroen var çok kullanışlı erken yatmak istiyen olursa arkaya geçip yatııyor kimse kimseye bağlı kalmıyor.2 planda yatağa oturma grubunun üstündenmi atlayarak geçiyorsunuz,3 planda yatakla banyonun toplam ölçüsü 190 cm topluyor aracın eninden geniş gibi ayrıca eni 100 cm yatak iki kişi için uygunmu.istanbuldaysanız benim 13 m3 citroen karavana bakabilirsiniz.

Aslında benim kafama yatan banyo ve yatağın yanyana olduğu plan sebebi bende deniz balik avi için bot motor ekipmanları yeterince fazla bunları koyabileceğim depolama alanı yatağın altı bu planda ev banyo girişi arka kapıdan içeri bağımsız olacak yatak olarak evet 100 cm biraz dar ama önündeki oturma gurubunu yatağa dönüşebilir yaptığımda 160x120 cm bir yatağa dönüşebilecek.
Yatağın 130 cm arkada olduğu planda güzel ama orada ev banyoya çözüm bulamiyorum

Aslında benim kafama yatan banyo ve yatağın yanyana olduğu plan sebebi bende deniz balik avi için bot motor ekipmanları yeterince fazla bunları koyabileceğim depolama alanı yatağın altı bu planda ev banyo girişi arka kapıdan içeri bağımsız olacak yatak olarak evet 100 cm biraz dar ama önündeki oturma gurubunu yatağa dönüşebilir yaptığımda 160x120 cm bir yatağa dönüşebilecek.
Yatağın 130 cm arkada olduğu planda güzel

Ben ankaradayim.
Yatağı arkaya enine koyduğum an wc banyoyu önüne koymak istiyorum olmuyor teker davlunbazlarinin içe olan cikintisi.soforun arkasında da çok kaba duracak gibi geliyor

Davlumbazınbir kısmı banyoda kalıyorsa olabilir,iki kişilik yatağın altıdan oldukça büyük bir depo çıkar.tabi bunlar benim görüşüm kara sizin hayırlı olsun.

Davlumbazınbir kısmı banyoda kalıyorsa olabilir,iki kişilik yatağın altıdan oldukça büyük bir depo çıkar.tabi bunlar benim görüşüm kara sizin hayırlı olsun.

Iveco plan aaaa

L2H2 plan2

Iveco L2H2 plan1

2.planda oturma grubu 80 cm olursa tezgah-dolap 50 cm yapılabilir.
Yine 3.planda banyo 80x80 olursa tezgah-dolap 50 cm olur ayrıca kapının yanındaki 40 cm'lik bölüme dolap yapılabilir veya dolap-tezgah uzunluğu büyütülebilir.

Umarım fikir açısından yardımı olur, kolay gelsin, selamlar.

2.plan da buzdolabı için 50cm derinlik yeterli midir diğer bi sorun araç içinde yükseldikçe daralmaya başlıyor ranza için

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde son gönderdiğim plana yorum yapabilirmisiniz inan kafam allak bullak oldu açık yardimmm

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karavanda kaç kişi kalacaksınız ve boylarınız kaç cm yazarmısınız eğer iki kişi yaşamayı düşünüyorsanız oturma grubunun genişliğin azaltabilirsiniz.80cm genişlik iki kişinin oturması için az bir kişinin oturması için fazla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri