Iveco 80-14

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan falkannest Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,018

falkannest

Yeni Üye
Iveco 80-14 hakkinda bilgisi olan var mi? Bana unimog u animsatti akslari ama makas sistemi var. Hosuma gitti baya

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Merhaba evet 8014 modelinden bende var yeni aldım ama bende sizin gibi bişey bilmiyorum çözme aşamasındayım

Merhaba evet 8014 modelinden bende var yeni aldım ama bende sizin gibi bişey bilmiyorum çözme aşamasındayım
Hayirli olsun gule gule kullanin. Benim hosuma gitti baya. Farkli modeller de var ama makasli sistem var. Ne kadara aldiniz? Turkiyede var miymis

Dediğiniz gibi farklı modelleri var ama arkası tek tekerli olanı 1tane var bildiğim. Aracı sahibinden.com da görebilirsiniz satılğa koydum ilan numarası.519698556 karavan yapmak için almışdım ama vakıt sıkıntısından satıyorum araç hakikatten eşsiz bir araç onu anladım ama bol vakit lazım

Lastikleri buyutup biraz kesme bicme yapilsa kaportada cok guzel olur

Evet kupaya kaporta boya işleminden sonra arkaya güzel bir firigo kasa koymayı düşünüyorum camlı klımalı ve sonrası dizayncıya devresicem yapım aşamasını paylaşırım yorumlarınızı beklerim

merhaba 3 gün önce iveco 80-14 özel yapım baribbi araç aldım ruhsatta yük nakli-hususi geçiyor...hiç bir yerde doğru bilgi bulamadım...öncelikle aracım n2 sınıf geçiyor ruhsatta ben C1 ehliyetemi yükseltmeliyim...ayrıca karavana dönüştürmem zormudur neler gerekir?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR