İsuzu Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan diogenes111 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,052
Ynt: İsuzu Yardım

megabyte' Alıntı:
Yardımın için teşekkürler tiskeli . Bunu en kısa zamanda servise hallettirmek istiyorum çünkü hız tümseklerine girmekten korkar oldum nerdeyse .

Mithat abi arkalardan 1 er makas cıkarınca rahatlıyor araba biz 2006 d-max da yaptırmıştık..30 -40 dk hallediyorlar araç daha rahat gidiyor ve hoplama yapmıyor arka kısım da güvenlik acısında da ağırlık bulundurmak şart tüm çift kabinler için geçerli ...

Etiketler

yunus61' Alıntı:
Mithat abi arkalardan 1 er makas cıkarınca rahatlıyor araba biz 2006 d-max da yaptırmıştık..30 -40 dk hallediyorlar araç daha rahat gidiyor ve hoplama yapmıyor arka kısım da güvenlik acısında da ağırlık bulundurmak şart tüm çift kabinler için geçerli ...

tamam abi dediğin gibi yapıp birde hafif kavis verdimmi yaylara araç hem rahatlar hemde arkadan bir kaç cm yükselmiş olur . Yalnız serviste mi hallettireyim yoksa sanayide mi bilemedim . Tiskeli arkadaş bir makasçıda halledersin dedi ama sen ne diyorsun ?

makas sökmek doğru deyil alttaki yük makası çok sert olduğu için aracın esnekliğini azaltıyor 1 ana kat 3 tanede yardımcı kat olması lazım bu makaslara 4er cm kavis verdirirsen araç rahatlar ama iyi bir makasçı sorunsuz halleder ama kaviste max 5 cm geçme yoksa makas fişekleri çabuk aşınır

tiskeli' Alıntı:
makas sökmek doğru deyil alttaki yük makası çok sert olduğu için aracın esnekliğini azaltıyor 1 ana kat 3 tanede yardımcı kat olması lazım bu makaslara 4er cm kavis verdirirsen araç rahatlar ama iyi bir makasçı sorunsuz halleder ama kaviste max 5 cm geçme yoksa makas fişekleri çabuk aşınır

valla bizim söktürdüğümüz araç 2006 d-max servis aracı arkasından 350-400 kg yük eksik olmuyor sorun daha görmedim onda o kadar servise gittim bu makas cıkartma işlemini l200 yapanıda gördüm bir sıkıntı olmadı daha...

ÖMER ERGİN HOCAM PROFİL RESMİNDEKİ HİLUX SİZİNMİ YADA BÜYÜK RESİM MEVCUTMU Bİ İNCELEYEBİLİRMİYİM ÇÜNKÜ NORMAL RESİMİ KAYDETTİĞİMDE PİXELLENME YAPIP KALİTE DÜŞÜK KALIYO ÇOK HOŞ Bİ ARACA BENZİYE

Benim aracım 265 75 17 lastik var 4 mevsim 3.0 diesel makasci torsiyondan yükseltmeyi anlayamıyor onun dışında gayet başarılı her konuda

Snapchat 6224469507272206915

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Geri