Isuzu Trooper Hakkındaki Yorumlarınız Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan __ C J 7 __ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,078

__ C J 7 __

Zirve
Yer
İstanbul + Trakya
sayın gezenbilirciler,
bu araç hakkında yorumlarınızı bekliyorum

-arazide nasıldır
-parça + usata durumu nedir
-yakıt açısından nasıldır

kısacası bu araç hakkında ki tüm bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Etiketler
Ynt: Isuzu Trooper Hakkındaki Yorumlarınız Nedir?

sezgin almanyadaki en büyük otomobil clubünün arastirmalarindan sana aktarmak istiyorum, Tam modelini vermemissin, ilk olarak almanyada opel monterey olarak piyasaya sürüldüler avusturalyada HOLDEN jackaroo -> piyasa tutturamayinca isuzu tropper olarak tekrar canlandi , genel olarak hepsinde 100.000 km de debriyaj istiyor , ama kamyon yapan bir sirketten cikartildigi icin karisör ve sasi son derece saglam , almanydaki test ve arastirma bilgilerine göre 8% turbo problemli , 27 % Injeksiyon problemi , 15 % total motor arizasiyla karsimiza cikiyor . ama bir sürü 3.0-DTI- modelleri 200.000 km den fazla hic birsorun cikarmamistir . genel olarak arazide motor problemi yok ama problem otobanda cikiyor ( TURBO ) cünki motoryüksek devirde calisiyor , ve problemler daha cok dizellerde meydana geliyor cünki injeksiyon sistemidizellerde yag basinciyla calisiyor buda motor problemlerine yol aciyor, ve 26% trooper kullanicisi tekrar trooper alabileceklerini söylüyor bence cok cok düsük bir yüzdelik .

insallah yardimci olabilmisimdir.
not.1992 -2003 arasi modeller icin gecerlidir.

Ben nakliyeciyim Isuzu TFR ve Isuzu NKR55 kullandım. her ıksıde 225000 km'de sattım Injeksiyon ve pompada hıc bır sorun yasamadım,
Bakım bıle yapmadan sattım, Kısacası saglam alt yapı, tamırcıyle fazla ısınız olmaz, Bır yag bakımı....

isuzu kamyon konusunda kalitesini belli etmiş bir marka ancak bu bir 4x4 olunca ve eski olunca acaba saglammıdır diye düşünüyorum ?

yorumunuz için teşekkürler

evet bayar kardesim haklisin , ama yukaridada belirttim gibi kamyonet firmasinin cikardigi arazi araclari oldugunu , kamyonetler üzerine spesiyalist olmuslar ama bunu arazide daha tam uygulayamadiklari yorumlari cok yerde agir basiyor , tekrar belirtmek istedim .....saygilar sevgiler ......birol....

bendede ısuzu rodeo motorlu opel jıp var 1998 model, 2006 yılında motor değişmiş... biraz sorunlu, ıntercool takdırdım, turbo basınç ve sıbob-pıston ayar ıstıo, eskı parçaların uyum sorunu var, yani jıpe-hıza uyumu bıraz zayıf, sıkıştımı hareret yapıo bıraz, buyuk su petek ve ıntercoya rağmen :smiley: ama yınede sağlam, kolay yolda bırakmıo... yani yakın alaka ıstıo :smiley: satsam bıdaha alırmıyım bılmem :smiley: belkı yenı modelkleri olabılır, isuzu motorların :smiley:

paylaşımınız için teşekkürler bilal bey
bende trooperden vazgeçtim bilmediğim ve bilenin de çok az olduğu bir model

mrb arkadaslar bende dızel cj 8 var ama motoru degısmek ıstıyorum ve burda 2.8 tdı ısuzu trooper motoru buldum usta motoru sıfır yapıp bana verecek ama turbosu arızalı ve bulamıyoruz turboyu tamırınede yuksek meblalar ıstıyorlar acaba bu motoru tavsıye edermısınız vede turbo konusunda yardımcı olabılırmısınız bulabılecegımız bı yedek parcacı veyahurdacı

1999 model isuzu tfr turbosuz çift kabin 2001 yılında 100000 km deydi turbo uyguladım kkk marka 2. el toplanmış ne turbosu olduğunuda bilmiyordum çok iyi randıman verdi 0-100 km hızlanmayı 20 sn den 12 sn düşürdü intercoler de yok 200 000 km de sattım çok zevkli ve performanslı bir araçtı sattığım 2008 de sattım sattığım kişi de çok memnun [attachment=1]

IMG 2513

mrb 1990 model 2.6i trooper aldım. bu araç başka kimlerde var nasıldır arazi aracı olarak özellikleri vs. hakkında bilgi almak istiyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri