Isuzu Trooper 3.2 V6 için bir kaç teknik soru.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 0M42 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,552

0M42

Ana Kamp
Merhabalar.

Isuzu Trooper 3.2 V6 için subap ayar değerleri (emme&egsoz) ve buji tırnak aralığı değerini bilen varmı acaba ?

Ayrıca motor dairesinde küçük bir hortum takılı olduğu yerden çıkmış nereye takılacağını bulamadık resimlerini ekliyorum belki bize yardımcı olabilirsiniz ;

7047.jpg

7063.jpg

7073.jpg

İlk resim hortumun bir ucunun tek nokta enjeksiyon kitinde nereye bağlandığını gösteriyor.İkinci resimde ise enjeksiyon kitinden gelen hortum bir T den geçtikten sonra bir ucunun aşağıya diğer ucunun ise boşta kaldığını gösteriyor hatta hortumun ucuna vida sıkılmış (ok ile gösterilen yer) üçüncü resimde de T den ayrılan diğer hortumun aşağıya doğru indiğini gösteriyor bizim merak ettiğimiz ikinci resimde ok ile işaretlenen uc nereye bağlanacağı ? Arabada zaman zaman düşük devirlerde tekleme oluyor bu hortumun yerine takılı olmamasından kaynaklandığını düşünüyoruz.

Etiketler
Ynt: Isuzu Trooper 3.2 V6 için bir kaç teknik soru.

Ey insanlar şu garibana bir yardım ..

merhabalar...bu arac hakkında sitede pek bilgi yok yanılmıyosam trooper nickli bi arkadasımız var ama osuzu bölümüne girip ordan irtibat kurabilirsiniz.yoksa ki bu arac hakkında bilgi biraz zor gibi..
begendiğim bi aracdır aslında ama benimde bilgim yok canlıcanlı gördüm trooper ama bilgim sıfır.. :(
sizyinede arastırın buralarda dediğim gibi....
saygılar

fotoğrafları benim ustaya bir göstereyim bakalım bişi şey çıkarmı?

Çok teşekkür ederim sizden haber beklicem o zaman :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri