Isuzu Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahim erol Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,732

ibrahim erol

Ana Kamp
sayın dostlarım yaklaşık bundan bir yıl önce ısuzu veya iveco dan bir karavan yapmak için yola çıkmıştım fakat çeşiştli sebeplerden dolayı olmadı bir türlü başlayamadım ama hevesim hiç geçmedi bu arada çeşitli sebeplerden dolayı karavanını satmak isteyen değiştirmek isteyen yaşam tarzını değiştirmek için satanlar lütfen arasın konuşalım birbirimize yakınsak bir kahve içelim görüşelim aklımda olan karavan en önemlisi iyi izalasyon lu olacak çünkü içinde oniki ay yaşanacak içi iyi çizilmiş iyi planlanmış olacak ısıtma sistemi olması lazım 2000 modelin altında olmazsa iyi olur bunları yüzyüzede görüşürüz ancak rica edecem az çok bu camiada karavan işinin maliyetleri az çok belli ayrıca bu işi bir yıldan beri arştırıyorum hemen hemen vidasına somununa kadar maliyet hesabını yapıyorum nacizana ukalalık yapmak istemem benden daha büyük daha tecrübeli abilerim vardır onlara saygısızlık yapmak istemem satmaya yada bir amacı olan dostlarım arasın samimi görüşelim on liralık arabaya elli lira istenmesin izmirdeyim ibrahim EROL 0 537 456 6464

Etiketler
Kısmetiniz açık olsun.
Malesef bizim takip ettiğimiz sarı sitede fiyatlar uçuşuyor.
Bu fiyatlardan o yakıt canavarı gülleleri alan var mı onu da bilemiyoruz.
Umarım aradığınızı bulursunuz.
Selamlar.

Uygun fiyata ancak kendiniz yaparsanız olur.Çünkü bahsettiğiniz araçların piyasa değeri diplerde gezerken,karavana dönüştükten sonra uçuyor.Kimseye neden bu kadar istiyorsun deme hakkımız da yok çünkü ciddi bir emek söz konusu.Hem kendiniz yapar ya da yaptırırsanız karavanda ki her vidanın yerini de bilir,yollarda sürpriz yaşamazsınız.

eyvallah makara dostum aynı fikirdeyim kendim yapmak esas ana fikrim zatende insanlık hali bir abimiz sıkışır rabbim sıkıştırmasın darda koymasın ama satmak ister elinden çıkarması gerekir benimde kafama yatarsa bir derdine derman olurum diye düşündüm Zaten kendim başladığım zaman sizi takip ediyorum sizin bilgi ve deneyimlerinize ihtiyacım var

Arkadaşlar bizim nasibizdede bu varmış hayırlısıyla

EB514BE9 4854 4855 88D5 418A87036C57

BADB1C29 1339 4265 BE9A 3DAC56D1E4BA

A56BBEE5 5F25 4868 B7D8 9E5E3EB16010

Dış fotoğrafı var mı?

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yücel abi resimlerin hepsini attım ama sadece üç tanesi çıktı neden bilemedim beceremiyorumda bu antin kuntin internet işlerini ama deneyecem birdaha bir senedir arıyordum kendim yapmaya karar verdim son anda bu denk geldi 85/12 iveco orjinal şaşi den alıp karavan yapmışlar 1998 model ama 2000 senesinde yapılmış orjinal 107,000 km truma karavan sobası var lpg li büyük boy vebasto var iki adet buzdolabı var biri normal ev tipi biri büro tipi orjinal karavan tavan kliması honda jeneratör 350 litre kullanma suyu 60 litre ısıtmalı sıcak su banyo ve mutfak için daha varda var sadece bir neta taktıracam tv için bakalım artık

Dış fotoğrafı var mı?

yücel abi resimlerin hepsini attım ama sadece üç tanesi çıktı neden bilemedim beceremiyorumda bu antin kuntin internet işlerini ama deneyecem birdaha bir senedir arıyordum kendim yapmaya karar verdim son anda bu denk geldi 85/12 iveco orjinal şaşi den alıp karavan yapmışlar 1998 model ama 2000 senesinde yapılmış orjinal 107,000 km truma karavan sobası var lpg li büyük boy vebasto var iki adet buzdolabı var biri normal ev tipi biri büro tipi orjinal karavan tavan kliması honda jeneratör 350 litre kullanma suyu 60 litre ısıtmalı sıcak su banyo ve mutfak için daha varda var sadece bir neta taktıracam tv için bakalım artık

Dış fotoğrafı var mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri