Isuzu Fotoğraflarımızı Paylaşalım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tiskeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,667

Etiketler
Ynt: isuzu resimlerini paylaşalım

Hüseyin bey turboyla ilgili cevabınız için teşekkürler
Yeni isuzunuzda çok güzel olmuş güle güle kullanın

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

131 0707 13 zisuzufront view

3400343343 a8f6ba02e4 o

55116238RysMra fs

1736627 600

1991 isuzu trooper 4x4 update 078

Buda Türkiye deki Isuzu dan bir kaç kare en son resimdekide benim abim Aykutsan ::smiley: ::smiley: ;D

Isuzu1

Isuzu2

Aykut isuzu

Isuzu Mu ile birebir aynı arac olan Honda Jazz' ın fotografları. 1995 modeldir. 3.1 td motoru var ve 118 hp gücündedir.

18032011436 1600x1200

Isuzu Mu ile birebir aynı arac olan Honda Jazz' ın fotografları. 1995 modeldir. 3.1 td motoru var ve 118 hp gücündedir.

18032011435 1600x1200

her şeyiyle isuzu aracınız çok güzel 3100 motor 115 hp 360nm tork üreten tdi motoru opel monterey modeli de kullanmıştı zaten isuzu araçlarını bir çok maarka üretiyor ve üretti holden gmc chevrolet vauxhall honda vs gm nin diesel motorlarınıda yanlış hatırlamıyorsam 2006 ya kadar isuzu üretti 6.6 tdi motoru hummerlerde kullanılmıştı

Tesekkür ederim Hüseyin bey,

Aracımı yeni aldım aslında benim de çok hoşuma gitti zorlu koşullarda bile gösterdiği performans cok güzel ama aracın üzerinde biraz çalışmam lazım. Fakat parçalarını nereden ve nasıl temin ederim bilmiyorum. Örneğin süspansiyon sistemi, vinç gibi şeyler. Bu konuda yardımcı olan olursa sevinirim. Ayrıca ISUZU başlığı altında otomatik vites sorunu diye bir başlık açtım, söz konusu başlığın altındaki sorunuma da yardımcı olursanız çok sevinriim.

Saygılarımla,

opel frontera parçaları ile uyum sağlaması lağzım 3100 motorlar bazı devlet kurumlarında isuzu 4x4 pick up larda kullanılıyor isuzu ve opel servisleri sorunlarını çözebilir diye düşünüyorum opel monterey lerin otomatik olanları vardı belki sizin sanzumanla aynıdır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR