Isuzu D Max Lift Kit

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enderesen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,316

enderesen

Ana Kamp
Yer
MANİSA
D MAX ARCIMI LIFT KIT UYGULAMASI YAPTIRMAK ISTIYORUM .MANISADA OTURUYORUM BOLGE OLRAK LIFT KIT UYGULAMALARINI PEK BILEN YOK BU KONUDA LIFT KIT NERDEN EDARIK EDEBILIRIM

Etiketler

Ynt: Isuzu D Max Lift Kit

yok yaptıramadım benım aracım da torsıyon yok yukseltemedım lastık jant alıcam kafam karısık satıp kurtulucam .alırkende her turlu yukselmeyı yapabılırsısnız demıslerdı

Önlere takozla arkayı da makaslara kavis verdirerek yükselttirebilirsiniz.. Bunu araştırın derim, liftkit uzun iş.

http://www.alibaba.com/product-free/100552983/D_MAX05_4X4_LIFT_KIT_2003.html

Selam Arkadaşlar,

Yukarıda verdiğim linkten inceleme yapabilirsiniz.Ben de yükseltme ve lastik işine gireceğim.Ama önce başka bir araç alıp,Dmax'ı hobiye ayırmam lazım.Yolunuz açık olsun

4x4 d max ımı torsiyondan 7 cm. makaslara kavis vererek 6 cm +makas küpelerinden de1.5 cm yükselttim +3 cm de lastiklerle(265x75x16 cooper stt) birlikte 10 cm kadar yükselmiş oldu

[attachment=1]

100 4873

Merhaba Tiskeli Kardeşim,

Fevkalade olmuş.Keyfini sürdüğün de belli.Bir de clio cam suyu tankı ve nozulu alarak far yıkama da yapabilirsin.Yağmurlu havada çok işe yarıyor.Yolun açık olsun.

super olmus bende de 4*2 isuzu d max var 2005 aracımı yukseltmek istiyorum sırasıyla hangi asamalardan gitmeliyim ne parcalar almalıyım ne dersiniz ? (orjinal jantlar var :D gerekirse jant ve teker de alcam ne olur yardım edin ...)

arkalar makaslara kavis verilerek max 5cm yükselir fazlası sorun çıkarır makas küpelerinin 4cm civarı uzununu yaptırarak 2cm daha yükselir amartisör başının bir tarafına bir kafa daha kaynatırsin önlere helezonun saşi bağlantı arasına 3cm kalınlığında filanş yaptırısın tabi kafası çalışan becerikli ustalara tahminen araç 6cm yükselir jantlar orjinaline göre 3cm daha geniş ofsetli 15x7,15x8,16x7,16x8 bu ölçülerden biri olur lastiklerde 31 inch i geçmeni pek tavsiye etmem
bunları d max a uygularsan harika bir araç olur

Saol kardes su çekişden dusmesini bi çözsem sırayla yaptırcam :DD bide tahminen komple kaç para gider bu anlattıklarına ??

makasçıya 90-100 civarı ön yükseltme 4x4 olsaydı bedava kendin torsiyondan yükseldirdin 4x2 helezonlu helezonun şasi bağlantı noktasına tornada takriben 3cm kalınlıkta flanş yaptırman gerekecek fazlası zarar tornacı 200 civarı alır herhalde makas küpeleri pek fiyat tutmaz asıl para jant lastik tutar bana kalırsa 2004 2005 model 4x4 al geç senede 500 600 fazla vergi verirsin o kadar hem 4x4 ler ful özellikte hemde arazide 4x2ile kıyaslanamaz bile 2. el fiyatlarıda uygun tabi bu benim düşüncem

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR