Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gobazes Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 98,738
index.php

Her Marka 4x4 için Tampon imalatı

http://www.kackarmakina.com/kmt.html

mail@kackarmakina.com

Etiketler
Arkadaşlar bu 2011 d-max in baz versiyonunda arka kapılarda hoparlör bulunmamakta . Bende taktırmak istiyorum ancak tesisat çekilmiş midir acaba ? Ve de kaç cm hoparlör uyar ?

Sevgili megabyte,
aracınız sıfır anladığım kadaryla,
serviste sorup halletmeniz en uygun çözüm.

anerkad' Alıntı:
Sevgili megabyte,
aracınız sıfır anladığım kadaryla,
serviste sorup halletmeniz en uygun çözüm.

Evet aracım sıfır . Tesisat konusunu servise bırakıcam zaten ama hiç değilse arkaya kaç cm hoparlör uyar onu öğreneyim ona göre sipariş vericem dedim . Ama bilgi veren olmadı .

bir hafta önce 4 adet enjektörümü değiştirdim .araç 2008 model .enjektörlere 2500 tl para verdım . o kadar çok dikkat etmem rağmen kaçak mazot bı yerden almısım.arkadaşların dikkatine

Araçlarına ağırlık taktıran arkadaşlar kaça taktırdıklarını Çekişte ve yakıtta hissedilir bir fark olup olmadığını yazabilirler mi ?

Hiç taktırmadım sorunda yaşamadım.
Ancak arazide stepne sürttü birkaç kere,
taktırırsanız daha sıkıntı olur kanısındayım.

2006 dmax 3.0tdı otom almayı dusunuyorum kac lıtre yakıyo bılgı verebılırmısınız. tesekkurler.

2006 3.0 otm.vites aracım var ve km de 330-350 kr.yakıyor.Yani yüz km de 35 tl diyelim ve buda yoğunlukla Şişli vb yoğun şehiriçi trafikteki rakamlar. a/t lastikler takılı.abarttığımı düşünmeyin ama navaradan da diğer 3000 cc motorlu araçlardan da daha ekonomik yakıt tüketimi var.ama ne yazık ki dünyanın en pahalı mazotunu kullanıyoruz.

megabyte . arka tamponda 115 kg kütük demir agırlık yapıldı.ve makaslara 8cm kavis verıldı.ön amaörtisor alt baglantıları cıkarılıp 4cm ekleme yapıldı .zıplama ve esneme süper .yüksekligi ise :smiley:))))))))))))))))))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.