Isuzu D Max 3.0cc Otomatik Viteslerde Kronik Arıza Olduğu Doğrumu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yesilceli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,434

Etiketler
Bir laf var ya akıllı düşünene kadar deli köprüyü geçmiş diye bizim iş ona döndü. bilgi için sağolun gerçekten bu kul yapımı sonuçta çok zorlamışlardır kırılmıştır az kullanılmıştır daha uzun bozulmaz en iyi temiz bi araç bulup almak teşekkür ediyorum sizlere...

Ekli dosyayı görüntüle 57091 Buda benim dmax arac trabzon plaka ben izmir dikilideyim

1474449046592

Merhaba arkadaşlar
Bende 2006 model dmax 3000 4x4 otomatik var
Araç çok güzel yakıtı az her yere girip çıkıyor sadece geri vites biraz zayıf kalıyor ilk başlarda arıza var diye düşündüm araştırmalarım sonucu arıza değil normal olduğunu öğrendim kafaya takılacak birşey değil almayı düşünenlere tavsiye ederim.
yakıt nekadar abi bende 4x2 var 2.5 2006

Arkadaşlar selamlar. Bendede 2008 model 3.0 dmax var araçtan çok memnunum. Yanlız bir sorunla karşılaştım. Teknemi denize indirirken mecburen biraz suya girdim ve araç şu anda 4 çekere geçmiyor.daha önce başına böyle bir sorun gelen oldu Mu. Problem ne olabilir

Arkadaşlar selamlar. Bendede 2008 model 3.0 dmax var araçtan çok memnunum. Yanlız bir sorunla karşılaştım. Teknemi denize indirirken mecburen biraz suya girdim ve araç şu anda 4 çekere geçmiyor.daha önce başına böyle bir sorun gelen oldu Mu. Problem ne olabilir
4çeker beynine yahut konum şalterine tuz.su.çamur.kum gibi bişey girdi. Ya kısa devre yapıyor. Ya oksitlenme yaptı.yada temassızlık yaptı.bu 3ünden biri oldu. Dediğim iki yeri sökün temizlettirin.5bin tl parca değişecek bilmem ne diyenin 5anından uzaklaşın. İyi bi oto elektrikçi 100 liraya çözer

Cok teşekkür ederim. Aynı dediğiniz gibi oldu 3500 tl parça parası istediler burada bir usta diferansiyel üzerindeki ufak bir motoru söktü temizledi 200 tl ye halletti işi . Keşke elektronik değilde 2. Vites kollu olsaydı bu araçlar. Tadından yenmezdi

3500 liradan parça satıp kar edecekler. Sizden çıkan parcayı ikinci el çıkmadır diye de baska birine 2000e satacaklar.kısacası100liralık işi 5 bine kapatacaklar.(dı)
Soran olursa ortamlarda milli servet milli dava ülke sevdası derler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.