İstifa

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan camouflage Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,568

camouflage

One life, Live it.
Yer
Bolu
Web
bolubiciftlik.business.site
2007 yılından bu yana görev aldığım Türkiye Eskrim Federasyonu
Yönetim Kurulu üyeliği ve Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan
Yardımcılığı görevlerimden, 01/02/2012 tarihi itibarı ile gördüğüm lüzum üzerine istifa ettiğimi spor kamuoyuna duyurmayı borç bilirim.
Sebeplerini ilerleyen günlerde beraberce tartışmak üzere,
halen görevlerinde devam eden arkadaşlarıma şevk verir inancındayım.

İlhami ÖZDEMİR

Akdeniz Eskrim Konfederasyonu
Yönetim Kurulu Üyesi
COMES
Member of Executive Committee
http://www.comes-confmed.org/

Etiketler
Ynt: İstifa

karari siz verdiyseniz dogrudur ilhami bey daha once paylasimlarimiz oldugu icin yazmak istedim... sizin icin en guzel ne ise o olsun... ama sizin gibi spor adamlarina ihtiyac oldugunu unutmayalim...

Serkan bey ilginiz için teşekkürler. Hep belirttiğim bir şey var burada da belirteyim o zaman .
Üzerine afiyet ben biraz kaba sabayımdır, eğilip bükülmek yerine kırılmayı tercih ettim diyelim. :smiley:

rica ederim ne demek kaba saba olmak... bu goreli bir kavramdir... herkes oldugu gibi guzeldir ayrica egilip bukulmek yerine kirilmak yegdir... ve herkes icin aldigi karar mutlaka dogrudur.. iyiki gezenbilirde varsiniz... buradan paylasimda bulunuyorsunuz bizimle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR