İstanbul Üniversitesi Havacılık Kulübü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kısa gölge Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,272

kısa gölge

Yeni Üye
İstanbul Üniversitesi Havacılık Kulübü (İSÜHAK) 10 yıldır yamaç paraşütü eğitimi vermektedir.Kulüp kurulduğu tarihten bu yana yüzlerce öğrenciyi havacılıkla tanıştırmış ve yamaç paraşütü alanında eğitim vermiştir.Türkiyenin en aktif havacılık kulüplerinden biri olan İSÜHAK her öğretim yılı başlangıcında üye alımı yapar ve eğitimlere başlanır.Şu anda yaklaşık 50 aktif üyesi olan kulüp bünyesinde başlangıç seviyesinden ileri seviye(xc-yarışma)ye kadar farklı basamaklarda pilotlar barındırmaktadır.

Kulüp Merkezi : İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi-Öğrenci Kültür Merkezi-Kulüpler Katı

web : www.iuhavacilik.org

Etiketler
Ynt: İstanbul Üniversitesi Havacılık Kulübü

istanbul üniversitesi havacılık kulübü yarın sakarya ya uçuşa gidiyor.istanbuldan gelmek isteyen arkadaşlar için araçta yer var...sabah saat 7 de avcılardan yola çıkıyoruz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR