İstanbul - Göynük - Beypazarı - Kıbrıscık - Bolu - İstanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,336

Deep

Zirve
Yer
İstanbul
Web
www.mertkigili.com
Mükemmel bir rota
Göynük, Beypazarı, Safranbolu'nun birer kopyası gibi, yol üstünde Sünnet gölü ve Gölcük gölünü görebilirsiniz.
Kıbrıscık-Bolu arasındaki Kartalkayanın aşağısındaki muhteşem güzellikteki yaylalar kamp ve off-road yapmak için de mükemmel.
Sünnet Gölüne Göynük-Nallıhan yolu üzerinden sapıyorsunuz, Gölcük ise Kıbrıscık-Bolu yolu üzerinde.

Etiketler
Ynt: Istanbul-Göynük-Beypazarı-Kıbrıscık-Bolu-Istanbul

Beypazarı ile Kıbrıscık arasında Nallıhan ve Ayaş'ı da sokuştursam kızmazsınız değil mi sayın adminim :smiley:

Nallıhan zaten yol üstünde ama Ayaş ı neden sokuşturuyon paşam? orası rotanın baya dışında ve orda pek kayda değer bişey yoktu hatırladığım kadarıyla, Polatlı-Ayaş-Beypazarı yolundan geçmiştim ama sen bi yer keşfettiysen uzatırız rotayı hocam seni mi kırıcaz ;)

Pardon pardon İstanbul - Ankara olarak okudum rotayı. Ankara tarafında kalıyor Ayaş. Tipik bir Anadolu kasabası işte, bir de gölü var ufak. Ankara'ya giderken görülebilir de İstanbul çıkışlı rotanın dışında kalıyor tabi.

Ben genelde işim yoksa Akyazı'dan ayrılıp eski yolu kullanıyorum. Küçük köy ve kasabalardan geçmek hoşuma gidiyor :smiley:

bır kısmından gectım bu rotanın ankaradan donerken gezelım dıe otobandan gıtmeyıp ankara ayas beypazarı nallıhan adapazarı ıstanbul dıe gıtmıstık cok guzeldı beypazarında guvec bıle yedık:smiley:

Her ne kadar Beypazarı'nın bayramda kalabalık olacağını düşünsem de bayramda böyle bir-iki günlük bir aktivite yapabiliriz.

Ben sizi bilemem ama bayramda 3 gün beypazarındayım..Gelirseniz orada bir organizasyon yaparız..

Ynt: Istanbul - Göynük - Beypazarı - Kıbrıscık - Bolu - Istanbul

MERHABA

BEN BOLU ALADAĞLARA HAFTASONU GİTMEYİ PLANLIYORUM, SANIRIM KIBRISCIK YAKININDA.

GİTMEDEN ÖNCE NE ÖNERİRSİNİZ,

TESEKKÜRLER

Ynt: Istanbul - Göynük - Beypazarı - Kıbrıscık - Bolu - Istanbul

Bahsedilen rotayı ve Gölcük gölünü görmenizi öneririm, Taraklı ve Göynük te görülmesi gereken yerler, yollar da oldukça keyifli

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR