İstanbul- Doğubayazıt- İstanbul II(Ocak 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Arif Hüküm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 235
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,652
Ynt: İstanbul- Doğubayazıt- İstanbul II(Ocak 2012)

Vay abim içimi titrettin yine. Bir gün boşlukta yanına gelmek için arıyacağım ve sen yine yollarda olduğunu söyleyip beni yıkacaksın :D

MG 6683

Etiketler

Arif abi Nexans' ın konfor kablosuyla su ve pis su borularını sarsan donmaya karşı etkili olurmu acaba 12v çalışıyorlar aklıma geldi.

http://www.nexansatac.com/yerden_isitma_kullanim_alanlari_boru_koruma.asp

asural' Alıntı:
Vay abim içimi titrettin yine. Bir gün boşlukta yanına gelmek için arıyacağım ve sen yine yollarda olduğunu söyleyip beni yıkacaksın :D
Son anda ararsan bulamayabilirsin. Önceden haberleşelim, beraber gideriz. ;)

Arif abi;
bak ekte bulunan sayfayı incele istersen. Buna benzer bir ürünün bana tanıtımını yapmışlardı ama kartını bulamıyorum. Evlerin duvarlarına sıva altı kablo döşeyerek ısıtma yapılıyordu. Güce göre 12v-24v-110v ve 220v uygulaması yapıyorlardı. 12 V uygulaması var ve bu adamlar ilginç uygulamalar yapmış eğer düşünürsen kabin içi terlemeyi de panel arasına bu kabloları döşeyerek çözebilirsin bildiğim kadarıyla ucuz bir malzeme. Çünkü tanıtanlar garaj rampaları, merdiven altları ve konteyner duvarlarında kullanıldığını anlatmışlardı. Ben aradım Cmts. olduğu için çalışmıyorlar sanırım cevap vermediler. Web adresi http://www.alsultdsti.blogspot.com/ sen konuşursun artık ;)

benim gibi çekme karavan almayı düşünenleri cesaretlendirici bir yazı çok teşekkürler

Muhteşem bir zıplama paylaşımını şimdiye kadar nasıl görmedim ki, Facebook'ta görmüştüm ve yazışmıştık ama burayı kaçırmışım. Artık hayalimdeki kış kamplarının mümkün olabildiğini kendi gözlerimle görebiliyorum, ne mutlu bana..

Şu konuda değerli tavsiye, görüş ve önerilerinizi esirgemezseniz çok sevinirim Arif Hocam,
Başlıkta yağış deniyor ama ben pekçok sefer ciddi yağmurda çıktım, Benim merak ettiğim daha çok karla ilgili durumlarla ilgili deneyim, gözlem ve fikir paylaşımlarıdır.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=38980.0

Tebrikler, Gerçek bir macera olmuş.
İşte budur dedirtti resmen.

Arif bey; bu gezinizin en güzel yanı Anadolu'muzun misafirperver insanlarının gönül zenginliğini tanımamızı sağlamak oldu. Soğuk ve çetin yol şartlarını bu insanlarımızın sıcak ve samimi dostluklarıyla ısıtma şansına sahip olmuşsunuz. Şahsınız aracılığı onlara selamlarımızı iletiyoruz :smiley: Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

muhteşem bir gezi ve muhteşem fotoğraflar.
kış şartlarında çekme karavan tecrübelerinizi paylaşmış olmanız bu gezi yazısının değerini bir kat daha arttırmış.
saygılar.

Ynt: İstanbul- Doğubayazıt- İstanbul Iı(ocak 2012)

Arif Bey, sizi kutluyor, gezilerinizin sağlık ve keyifle daha uzun yıllar sürmesini diliyoruz...

Ynt: İstanbul- Doğubayazıt- İstanbul Iı(ocak 2012)

Epeydir bu sayfaya bakmamıştım, yeni fark ettim.
Sayın Yeşim&Bülent, çok haklısınız, bu gezilerin en güzel tarafı kurulan sıcak dostluklar.
Sayın theodor_malinovski, övgünüz için teşekkür ederim.
Sayın Egeli, dileklerinize hepimiz için diyerek teşekkür ediyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR