İstanbul- Doğubayazıt- İstanbul II(Ocak 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Arif Hüküm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 235
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,774
Ynt: İstanbul- Doğubayazıt- İstanbul II(Ocak 2012)

Çekme Karavanla kamping dışı gezi ve konaklama bilgileri maalesef yok denecek kadar az olan yurdumuzda, bu alanda örnek bir gezi yaptınız. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz.

Etiketler

marlon' Alıntı:
Arif bey;
Elinize sağlık çok güzel bir anlatımla; düşünülen/planlanan, uygulanan ve yaşanan ilişkisini ortaya koymuşsunuz. Sanırım sayfanız, bir çok karavana (özellikle kış gezisi yapılacak) kaynak teşkil edecektir. Bu nedenle neden sonuç ilişkilerini (sayın moderatör yada siz)İmalatın anlatıldığı bölüme de kopyalarsanız, ihtiyaç sahiplerinin bilgiye daha kolay ulaşabileceklerini düşünüyorum.
Saygılarımla
Rıza
Teşekkür ederim Rıza bey,önerinizi dikkate aldım, imalat bölümüne gezi linklerini ekledim. :smiley:

Arif bey ,

Kendi yaptığınız bir karavanla , kış şartlarında ,zor bir coğrafyada ilk defa uzun yola çıkarak , gezdiğiniz yerleri bizlere görsel olarak anlatıp bilgilendirerek ve en nihayetinde de tüm gezi tecrübelerinizi bizlere aktararak belgesel niteliğinde bir paylaşıma imza attınız.

Böyle bir geziye çıkma cesaretiniz için sizi kutluyor , paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum.

ankirali' Alıntı:
Çekme Karavanla kamping dışı gezi ve konaklama bilgileri maalesef yok denecek kadar az olan yurdumuzda, bu alanda örnek bir gezi yaptınız. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz.
Bende teşekkür ederim ankirali.

SRDRGV' Alıntı:
Arif bey ,

Kendi yaptığınız bir karavanla , kış şartlarında ,zor bir coğrafyada ilk defa uzun yola çıkarak , gezdiğiniz yerleri bizlere görsel olarak anlatıp bilgilendirerek ve en nihayetinde de tüm gezi tecrübelerinizi bizlere aktararak belgesel niteliğinde bir paylaşıma imza attınız.

Böyle bir geziye çıkma cesaretiniz için sizi kutluyor , paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum.
Serdar bey,bu bilgilerden faydalanan olursa sevinirim, selamlar.

Arif Hüküm' Alıntı:
Şükrü hocam sağol.Sizi bir bugyy projeniz ne oldu? epeydir mesaj yok.

Arif Bey, dürüst olmak gerekirse benim ufaklık doğduğundan beri duygusal sebeplerden benim buggy'de branda altında yatmak zorunda kaldı. Bu noktadan sonra yapılması gerekenleri ben yapamıyorum zaten. Bir usta elinde şarj dinamosu, marş ve benzeri motor aksamı tamamlanacak, pedallar, frenler ve direksiyon bağlanacak. Hatta bazı arkadaşlardan yaklaşık maliyeti de aldım. Böyle uzun uzun yazdığımdan anlayacağınız gibi hep içimde kaynıyor. :smiley:

mergen' Alıntı:
Arif Bey, dürüst olmak gerekirse benim ufaklık doğduğundan beri duygusal sebeplerden benim buggy'de branda altında yatmak zorunda kaldı. Bu noktadan sonra yapılması gerekenleri ben yapamıyorum zaten. Bir usta elinde şarj dinamosu, marş ve benzeri motor aksamı tamamlanacak, pedallar, frenler ve direksiyon bağlanacak. Hatta bazı arkadaşlardan yaklaşık maliyeti de aldım. Böyle uzun uzun yazdığımdan anlayacağınız gibi hep içimde kaynıyor. :smiley:
Önce Allah sağlık, sıhhat versin.Yarım kalan işlere hep üzülürüm.İnşallah kısa zamanda toplarsınız. Selamlar..

Arif hocam övgünüz için çok çok teşekkürler her zaman bekleriz ve gezenbilir ailesine buradan duyurulur sivas merkez ve 250 km yarı çaplı daire içerisinde yolda kalan darda kalan aracı arızalanan vs vs her zaman arayabilir misafirimizdir her zaman baş tacıdır :smiley:

İşte sidoff, eklenecek birşey kalmamış. Paylaşımların devamını bekliyoruz, seni takip etmek çok zevkli arif abi. Selamlar...

kokteknik' Alıntı:
bende seni ve aileni tanımaktan çok memnun oldum
umarım başka bir gezide karşılaşırız

sivas off-road adına sevgiyle kalın

DEMİRAL' Alıntı:
Arif hocam övgünüz için çok çok teşekkürler her zaman bekleriz ve gezenbilir ailesine buradan duyurulur sivas merkez ve 250 km yarı çaplı daire içerisinde yolda kalan darda kalan aracı arızalanan vs vs her zaman arayabilir misafirimizdir her zaman baş tacıdır :smiley:

Arif Bey, bitmesini istemediğimiz adeta belgesel nitelikteki
bu serüveni bize aktardığınız için teşekkürler. Birçok arkadaş gibi
ben de imrenerek izledim.
Selamlar

emekli balıkçı' Alıntı:
Arif Bey, bitmesini istemediğimiz adeta belgesel nitelikteki
bu serüveni bize aktardığınız için teşekkürler. Birçok arkadaş gibi
ben de imrenerek izledim.
Selamlar
Geziyi yapmanın keyfinden sonra, paylaşımdan gelen övgü dolu geri dönüşler de ayrı bir keyif.
Teşekkürler, selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri