Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasemink Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 223
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 47,103
E2a860058ab704c08256de3dde4ffe84

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese selamlar,

18.12.2016 Pazar günü Çekmeköy - Polonezköy - Reşadiye - Ömerli rotamızda hafif orta offroad gezimiz olacak, katılmak isteyen araçlar en az a/t lastik ve standarttan yüksek olması gerekli.

Buluşma noktamız saat 08:00 Çekmeköy

Fiat justitia et pereat mundus...

Merhabalar,

Bu tarz etkinliklere bende katilmak istiyorum. Ancak aracim Toyota Rav4 (2003), herhangi bir offroad donanimi yok ve standart lastikler mevcut. Bu sartlarda dahil olabilcegim faaliyet olur mu ?

Merhabalar,

Bu tarz etkinliklere bende katilmak istiyorum. Ancak aracim Toyota Rav4 (2003), herhangi bir offroad donanimi yok ve standart lastikler mevcut. Bu sartlarda dahil olabilcegim faaliyet olur mu ?

İlerleyen dönemlerde mutlaka bu şekilde organizasyonlarımız olacak bu haftaki biraz ağır olucak, standart donanım ile geçilemeyecek bölgeler mevcut, takipte kalırsanız buradan duyuru yapacağız.

Selamlar

Ekli dosyayı görüntüle 55734Ekli dosyayı görüntüle 55735S.a. aracım resimlerde göründüğü gibi manuel crv gt radial servo AT lastik mevcut bu gezi için uygunmudur.

Hocam selam,

Şahin abi ile görüştüm, araç 4x4 se lastiği iyi ise ve çizilmesine takılmıyorsa gelsin denesin, takıldığı yerde çekeriz veya gidemiyorsa birimizin yanına yancı gelir dedi :smiley:
Bildiğim kadarı ile araçta orta kilit ve ağır devir yok biraz zor gözüküyor ama gelmek istersen numaranı bana atarsın seni whatsapp grubuna eklerim

Saygılar

hocam sizin gezi anlaşılan bizim araca göre biraz hard olucak çizilme mizilme diyince onu anlıyorum :smiley: çok fazla bir tecrubemde yok off road la ilgili igneada longoz falan çok sıkıntı yaşamadım ancak sizinki biraz daha agır anladıgım kadarıyla.
ileride biraz daha normal bi koşul olursa katılım hem şafttanda ufak bi ses var onuada halledim aslında agır olmasa şafttakı sesı sorun yapmam ama agır olunca şaftta sıkıntı çıkarabılır.
ilerisi için numaramı ben yıne aktarım ayrıca burdanda takıpte kalırım 0554 627 13 74 ümit aydın

hocam sizin gezi anlaşılan bizim araca göre biraz hard olucak çizilme mizilme diyince onu anlıyorum :smiley: çok fazla bir tecrubemde yok off road la ilgili igneada longoz falan çok sıkıntı yaşamadım ancak sizinki biraz daha agır anladıgım kadarıyla.
ileride biraz daha normal bi koşul olursa katılım hem şafttanda ufak bi ses var onuada halledim aslında agır olmasa şafttakı sesı sorun yapmam ama agır olunca şaftta sıkıntı çıkarabılır.
ilerisi için numaramı ben yıne aktarım ayrıca burdanda takıpte kalırım 0554 627 13 74 ümit aydın

Ümit sen nerdensin dostum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese selamlar,

18.12.2016 Pazar günü Çekmeköy - Polonezköy - Reşadiye - Ömerli rotamızda hafif orta offroad gezimiz olacak, katılmak isteyen araçlar en az a/t lastik ve standarttan yüksek olması gerekli.

Buluşma noktamız saat 08:00 Çekmeköy

Bir sonraki gezinize katılmayı çok isterim, 0554 844 60 39 Whatsapp grubu aktif ise eklerseniz sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR