Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasemink Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 223
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,956

Herkese selamlar.

Ben de off-road camiasina katilmak hevesindeyim ancak ne bir aracim var ne de tecrubem. Ayrica arac almak niyetinde olmama ragmen kafam cok karisik.

Eger musade ederseniz gezilerinize misafir olarak katilmak isterim. Hem off-road la ilgili deneyim elde ederim hem de araclar hakkinda kullanicilardan direk bilgi edinebilirim diye dusunuyorum.

Saygilar,

Merhaba, bu konunun bir güncellenmeye ihtiyacı var sanırım:smiley:

İstanbul Maslak bölgesinde ikamet ediyorum. Demirciköy veya Kemerburgaz rotasında bir gezi olursa katılmak isterim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese merhaba,

Geçen sene kasım ayında kurulan WhatsApp grubu günde yaklaşık 300 mesaj gelmesi dolayısıyla işlemez hale geldi. Gruplar bölündü. Hafif off road ve hard off road grupları oluştu. Yeni katılmak isteyenlere tavsiyem facebook grubundan etkinlikleri takip edebilir ve katılabilirsiniz.
Güvenlik Kontrolü Gerekli
selamlar facebook daki grup ismini rica edebilir miyim? gezenbilir i takip ediyorum ancak orda off road için etkinlik göremedim. off rad için olan grubun adı farklı mıdır?

Navara aracımla benide eklerseniz sevinirim özellikle ailemle katılacağım etkinlikler tercihimiz 0532 274 3000

0532 594 45 52 olarak beni de eklemenizi rica edebilir miyim.

Hafif off road gezilerinize katilmak isterim. Esli veya tek olan geziler fark etmez. 05369818929 erdem

aracim l200 bf a/t lastik, vinc, telsiz

Merhaba ismim Hasan Salman. Offroad Suzuki vitaram var. 0533 275 22 89. Organizasyonlara katilmak isterim. Eklemenizi rica ederim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.