Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasemink Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 223
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,959
Merhabalar.Herkese selam. İsmim Ferdi.
Ben ataşehirde oturuyorum. Yaşım 37.
2016 navara np300 4*4 ve a/t lastiklerim var.
Eğer sizin içinde uygunsa benide whatsup a eklerseniz sevinirim. Yalnız gezmekten sıkıldım.:smiley:) 5338128295

Arkadaşlar selamlar, Adım Erman. Beni de whatsapp grubuna eklerseniz gezilerinize ben de katılmak isterim 5424074083 Teşekkürler, görüşmek üzere.

Sent from my SM-P900 using Tapatalk

DostOFF ekibinin son gezisi Ağva turumuzdan bir ekip fotosu paylaşayım.

IMG 7235

Merhabalar,düzenlediğiniz gezileri uzun süredir takip ediyoruz.Bu güzel organizasyonlar için emeği geçenleri tebrik ederiz.Çok istediğimiz doğa gezileri için yeni alacağımız Nissan Patfinder aracımızla bizde İstanbul çevresi hafif ofroad gezilerinize katılmak isteriz.Selamlar.

Merhabalar,düzenlediğiniz gezileri uzun süredir takip ediyoruz.Bu güzel organizasyonlar için emeği geçenleri tebrik ederiz.Çok istediğimiz doğa gezileri için yeni alacağımız Nissan Patfinder aracımızla bizde İstanbul çevresi hafif ofroad gezilerinize katılmak isteriz.Selamlar.
Bu arada guruba eklerseniz seviniriz 05326381038

Hafif , orta , ağır, extreme, İstanbul civarı etkinliklere katılmak isteriz, grup iletişimi WhatsApp a kayıt edermisiniz 05327789596 Namık

Selamlar. öncelikle buradaki bütün arkadaşlarla tanışıp iyice kaynaştık. Güzel bir dostluk oluştu. WhatsApp üzerinden muhabbetimiz son hızıyla ilerliyor. fırsat buldukça pazar günleri toplanıp araziye çıkıyoruz. Araaçların kabiliyetleri, pilotaj teknikleri falan derken gün nasıl geçmiş anlamıyoruz. Seviyeli bir ortam oluştu, herkes belli bir kültür seviyesinde olduğundan taşkinlık vs. gibi durumlar söz konusu değil. Katılmak isterseniz telefon numaranızı yazın sizide ekleyelim guruba. şu an aktif 20nin üzerinde çeşitli marka ve modellerde araç var aramızda. bu vesile ile neredeyse her hafta sonu araziye çıkmaya hazır arkadaşlar bulabileceksiniz. Bekleriz.
Selamlar.
533 300 44 22 eklermisiniz

Selam daha önce istekte bulunmuştum fakat eklemediniz. Nissan xtrail 4x4 aracımla münferid de olsam gezmelere devam ediyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR