Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasemink Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 223
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 47,065
Merhaba İsmim Gökhan İstanbulda ikamet etmekteyim Opel Frontera Sport sahibiyim , gruba eklerseniz memnun olurum. Saygılar...

0530 693 92 32

IMG 3851
IMG 3769

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar istanbul çekmeköyde oturuyorum bende yeni samurai aldım. Gruba eklerseniz sevinirim. Müsait oldukça katılmak isterim. 5382834688

selam
Madem softOFFroad var.
Benide Whatsaap grubunuza benide eklerseniz memnun olurum.

1997 defender
0542 331 9345

Son düzenleme:

Herkese merhaba ben de yeni katildim foruma benimde bir 98 5.9 um var bu tarz gezilere katilmak istiyorum numaram 0534 064 58 90 cok fazla bilgim yok beni de dahil ederseniz sevinirim aracim off road donanimli degil fakat daha klasik ama hafif gezilerde yer almayi isterim saygilar Gokhan Bircan

Selamlar,

Facebookta dostoff sayfamıza üye olup etkinlikler ile ilgili duyuruları takip edebilirsiniz.

Fiat justitia et pereat mundus...

Merhaba
Dost off takip ediyoruz ama en son (bu haftasonu olan etkinliği) haber alamadık. Başka iletişim yolu var mıdır, gözden kaçmışta olabilir gerçi.

Vitara ile hafif offroad gezilerinize ben de katılmak isterim. Bahtiyar Can 0533 355 55 35
Teşekkürler

Merhaba
Jeep Cherokee 2.8 crd var. Off-road tecrübem yok ama yapılacak gezilere katılmak isterim. WhatsApp grubuna eklerseniz memnun olurum. 0532 2017748

merhabalar freelander 1 aracım ile hafif arazi gezilerine bende varım.. bayanların katılmının uygun olduğu bi toplantıda bende nişanlım ve çadırımla siz değerli dostlarla, abilerle olmayı çok isterim

Merhaba,

Yeni kullanıcıyım donanımlı 93 XJ ile katılmak isterim, whtsp grubunuza beni eklerseniz uygun zamanlarda eşlik etmek isterim, 544 3321999

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR