international scout 800 B (1970)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan whitewolf Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,530

whitewolf

Ana Kamp
scout 800 b marka araca sahibim fakat biraz bakım ve yedek parçaya ihtiyacım var daha önce bu aracı toplayan yada bana yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum. amerikadan parça getiren bi kaç kişi biliyorum fakat gümrükten geçerken vergi kaynaklı problem çıktığını duymuştum konuyla alakalı bilgi sahibi olan varsa yardım bekliyorum.

Etiketler
Ynt: international scout 800 B (1970)

buu

IMAG1387

IMAG1388

IMAG1389

çok orjinal bir araca benziyor kolay gelsin ön arka dana 44 defransiyelleriniz var ön defransiyeliniz 41 11 ayna marutiyle komple disk olarak depomda mevcut arka sag aks arka tablalar 1 takım kampana firen merkezleri elimde var ilgilenirseniz

çok teşekkür ederim şimdi askerdeyim aracın başında olmadığım için ne tür problemi olduğu bilmiyorum sadece şanzımanda sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum eğer bahsettiğiniz parçalarda değişmek durumunda kalırsam size nasıl ulaşabilirim

yurtdışından sizde direk getirtebilirsiniz www.rockauto.com daha evvel ford explorerım ıcın ciddi parça getirmiştim tek dikkat edilicek olay shipping bölümünde international priority secin mutlaka banda bu sayfayı tavsye eden bir arkadaş söylemişti bn memnun kaldım gumruge takılmadan kapıma kadar geldi şimdiden kolay gelsin

arac cok diri ve yıpranmamıs duruyor toplarken resim cekmeyi unutmayın

motorize06' Alıntı:
hocam biraz cürük olsun benden büyük arac ben bile çürüdüm ;D

aynen...

89 model patrol dıştan sıfır çürük görünüyordu sökmeye başladık sadece tavan değişmedi heryer çürük çıktı , bunun kapı altlarında filan çürük dışa vurmuş bel altı çürükdür muhtemelen ama dediğin gibi bu yaşda bir araç restorasyonunda normal

ankara/ostimde bu tür amerikan araçlarıyla uğraşan ustalar varmı şanzımanda problem varda

whitewolf' Alıntı:
ankara/ostimde bu tür amerikan araçlarıyla uğraşan ustalar varmı şanzımanda problem varda

Ferhat usta var ostimde değil büyük sanayide 0536 295 84 02 arayın yardımcı olur

şu anda satmayı düşünmüyorum... ilginiz için teşekkür ederim :smiley: yaptırıp kendim binicem hayırlısıyla baba yadigarı :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri