İnönü Üniversitesi Havacılık Topluluğu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,458

erthem

Moderatör
Yer
Ordu
Inonu Universitesi Havacilik Toplulugu 1992 yilinda kuruldu. Toplulugumuz, universite topluluklari arasinda en popüler ve yerini en saglamlastirmis olandir(Diger topluluklari kücümsemek gibi olmasin :smiley:). Su anda, 11 adet yamaçparasütü ve ekipmanlari ile faaliyetlerine hiz veren Inönü Üniversitesi Havacilik Toplulugu üniversitemiz ögrencilerine yamaçparasütü egitimi vermekte ve onlari gökyüzünün mavi derinligine tasimaktadir.

Üniversitemizin ögrencilerine sagladigi bu hizmetten yararlanabilmek için isteklinin;
* inönü üniversitesi ögrencisi olmasi,
** Bu sporu yapmasina engel olacak herhangi bir saglik sorununun olmamasi
*** Verilecek eðitimi basariyla tamamlamis olmasi gerekmektedir.

Bulutlar ve Kadinlar
Bu konuda ve kulübümüz hakkinda daha fazla bilgi için;
e-mail adresimiz: havk@stu.inonu.edu.tr

Bülent DEMIR Telefon: 0 538 239 48 95
Zulfikar GOKSU Telefon: 0 542 770 40 39

Etiketler
Ynt: İnönü Üniversitesi Havacılık Topluluğu

hocam merhabalar..
inönü üniversitesinde üniversite kulüplerinde gözükmüyorsunuz ve bazı yerlerde bulmuş olduğum http://stu.inonu.edu.tr/~havk/ adresiniz açılmıyor..Özel mesaj atarak beni acilen bilgilendirebilirmisiniz ? Grubunuza katılmak istiyorum..
Teşekkürler...

Ynt: İnönü Üniversitesi Havacılık Topluluğu

süleymanı tanıyomusunuz iskenderundan arif ben.. öldümü kaldımı ne yapıyo..
mehmet yıldızın vefatından sonra hiç görüşemedim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR