ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan burak55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 203
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,981
Ynt: ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler.

1. otecopel (2+1) Opel Frontera, Antalya
2. Can Turgay (+1, belki +2 daha) Ford Ranger, İstanbul
3. Batuhan Tüten 2kişi (+2 olabilir)Land rover Ankara
4. Alper Bolat - 2 kişi 1980 Westfalia - Ankara
5. Ahmet CAN - 2 kişi (+2 olabilir) Gr.Vitara - İstanbul

Yolları bilen var mı şu anda listede?

Etiketler

theFaceFistingCyborg' Alıntı:
1. otecopel (2+1) Opel Frontera, Antalya
2. Can Turgay (+1, belki +2 daha) Ford Ranger, İstanbul
3. Batuhan Tüten 2kişi (+2 olabilir)Land rover Ankara
4. Alper Bolat - 2 kişi 1980 Westfalia - Ankara
5. Ahmet CAN - 2 kişi (+2 olabilir) Gr.Vitara - İstanbul

Yolları bilen var mı şu anda listede?

Yol konusunda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Gezilecek ve kalınacak lokasyonlar ile ilgili çalışmaya başlamakta fayda görüyorum.

İş yapmamak adına demiyorum, ancak hiç gitmediğim yerler oldukları için, birileri başlasa daha iyi olur. Lokasyonlar belli olsun, ben iletişime geçerim gerekirse.

Sayın Burak 55
Gürcistan gezi programını yaptıysanız ve bizimle paylaşırsanız sevinirim.
Saygılar
Batuhan Tüten
Ankara

Programi gezi rotasi anlaminda yaptim ve daha once yazdim.rotalarin icinde yerlesim yerlerinde yapilacak aktiviteleri hazirlayamiyorum cunku kesfetmek adina orda yapilsa daha iyi olur.burda bence tek eksik gezi tarihi. Tarih konusunda herkes gorusunu yazarsa sevinirim

Ayrica yollari kutaisi sehrine kadar biliyorum.ondan sonraki yaklasik 200-250 km lik tiflise giden yolu bilmiyorum ama yol tek zaten.

mrdnmz' Alıntı:
dışarıdan gidilecekse saat yönünde gidilmesinde fayda var. Köprü ücretleri bedava ;D

konuyu saptırmayayım takipteyim ısrarla belirtiyorum. :smiley:
Kusura bakmayın bir sorum olacak. içeriden dışarıdan ne demek. Açarmısınız.

Sanırım önce Karadeniz'in batısından başlayarak, kuzeyi, doğusu ve sonra güneyi anlamında...

İstanbul'da köprü ücretleri Avrupa'dan Asya'ya geçerken alınıyor. Köprü parası vermemek için öyle sol kulağı sağ elle tutan bir rota.

Sınırda 15 tl para alınacakmış artık çok fazla insan gittiği için Türkiyeden.

İyi günler
Alınması düşünülen yurtdışı çıkış harcı ,kumar oynamak için çok fazla kişinin Gürcistan a gitmesi (Televizyon haberi )
Harç nedeniyle giden kişilerin sayısında azalma bekleniyormuş.(Kumar için giden kişi 15 lira harc parasını önemsemez)
Saygılar
Batuhan

İnşallah T3 ümle İstanbuldan yola çıkmayı düşünüyorum.Bazı ayrıntıların netleşmesini bekliyorum. Gidemesemde eminimki çok güzel bir yolculuk olacak.
Bu tip toplu şekilde tur programlarının çoğalması dileğiyle... ;)

Buradan (İstanbul) Gürcistan'a kadar harcayacağım akaryakıtın yanında önemsiz kalıyor 15TL harç. Gene de tuhafmış.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri