ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan burak55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 203
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,989
Ynt: ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler.

Benim icin uygun sayın Tuten. Yalnız bir sorunum var halen arazi aracı sahibi değilim Fiat albea marka aracimla katılacağım o zamana kadar bir 4x4 sahibi olamazsam :smiley: umarım Gürcistan'da sorun yasamayiz

Etiketler

Sy Mutlu
Konuyu başlatan Sy Burak beyin binek tipi araç ile seyahat ettiğini zannediyorum.
Yollar konusunda motor ile seyahat eden arkadaşların anlattıklarına göre çok problem olmıyacak gibi görünüyor.
Saygılar
Batuhan

İnşallah Burak bey. Sizde ankaradaysaniz tanışmayı isterim

Sy Mutlu
Burak bey Samsun da yaşadığını zannediyorum(BURAK55)
Saygılar
Batuhan
Ankara

saruhan' Alıntı:
Sy Mutlu
Burak bey Samsun da yaşadığını zannediyorum(BURAK55)
Saygılar
Batuhan
Ankara

Batuhan bey pardon yanlış oldu. öğlen tel'den girmiştim. Batuhan bey diyeceğime Burak bey dedim. Kusuruma bakmayın :smiley: Sizi kastedmek istemiştim işin doğrusu :D

Arkadaslar her ne kadar gelemiyor olsakda tkipteyiz. Fakat planlamada biraz gec kaliyorsunuz gibi. Ya da planladiniz bile mi:smiley:

son durum nedir, gitmeyi düşünen üyeler güncelleme yaparsa iyi olur..

(Eğer 27 Nisan - 1 Mayıs 2012 ise tarih) Listeyi tekrar oluşturalım o zaman:

1. Can TURGAY, 2 kişi (belki 4 kişi), İstanbul, Ford Ranger

2-Ahmet CAN - 2 kişi (+2 olabilir), İstanbul, Gr.Vitara

İyi günler
3-Batuhan 2 kişi (4 kişi olabilir) LR Freelander Ankara
(Nisan sonu veya mayıs ayı içinde harhangi bir gün olabilir)
Saygılar

1. Can TURGAY, 2 kişi (belki 4 kişi), İstanbul, Ford Ranger
2. Ahmet CAN, 2 kişi (+2 olabilir), İstanbul, Gr.Vitara
3. Batuhan, 2 kişi (4 kişi olabilir), Ankara, LR Freelander

benide ekleyebilirsiniz arkadaşlar extra bir sorun çıkmazsa yanınızdayım. Batuhan beyle birlikte Ankara'dan çıkarım.tabiki Batuhan beye de uygunsa. yanımda birde +1 olacak. kusura bakmayın Batuhan bey arayamadım yoğun iş durumundan dolayı şehir dışındaydım. en kısa zamanda arayacağım postanızı aldım.teşekkürler.saygılar.

İyi günler
Güncel liste 4 araç, topic başlatan Burak beyle birlikte 5 araç oluyor,tarih konusunda mutabakat sağlanmış görünüyor.
Saygılar
Batuhan

Buluşma noktası, günü ve saati için de mutabakat sağlarsak iyi olacak. Üç hafta kaldı, kesinleşsin detaylar.

Son ana kadar takip. Son dakika sürprizi çıkmaması için Hareket saatine 2-3 gün kala adımı yazacağım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR