İlk Karavanımız İle İlk Gezimiz (mehmet_mtrs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet_mtrs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 145
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,332
Ynt: İlk Karavanımız İle İlk Gezimiz (mehmet_mtrs)

Nisanın sonlarına dogru , vira.
Rotayı hiç tutturabilmişliğim olmadı. Artık pusulayı haritayı rafa kaldırdım . Bakalım, ne çıkar kısmetimize.
Selamlar.

Etiketler

En güzel rota 'kısmet' rotası,böyle çıkınca hiç yanlış yere gitmiyorsunuz Mehmet hocam.

yugun' Alıntı:
karavanınızla Nice Mutlu Yolculuklar Dilerim. Selamlar.

teşekkürler Yücel Bey Kardesim :smiley:
Selamlar.

mayıstosböce' Alıntı:
en Güzel Rota 'kısmet' Rotası,böyle Çıkınca Hiç Yanlış Yere Gitmiyorsunuz Mehmet Hocam.

ne Güzel Bir Yorum.
anlıyorum Ki ; Siz De Bizdensiniz. :smiley:

mehmet_mtrs' Alıntı:
Nisanın Sonlarına Dogru , Vira.
rotayı Hiç Tutturabilmişliğim Olmadı. Artık Pusulayı Haritayı Rafa Kaldırdım . Bakalım, Ne Çıkar Kısmetimize.
Selamlar.

bence De En Doğru Rota Yöntemi Bu. Ne Zaman Geziye Çıksak (bugüne Dek Karavanlı Değildi Ama Umarım Bundan Sonra Öyle Olacak) Aynı Yöntemi Kullanırız. Sadece Bölge İçin Karar Alır Sonrasında Bölgede Ne Bulduğumuza Bağlı Anı Yaşarız.
anlatırken, Yaşadım... :smiley: Özledim Tatili, Sizin Hareket Zamanına Az Kalmış. Biz Oğlanın Sınavı Nedeniyle Haziranın İlk Haftasını Aşmadan Ne Yazık Ki Hayal Kurmanın Ötesine Sarkamıyoruz...
keyifli Bir Gezi Dilemeye Tekrar Vaktim Olacak Ama Şimdiden De Yapılacak Temenni De Sakınca Olmamalı : Kısmetinizde Sizi Mutlu Edecek Bir Rota Olmasını Dilerim...
alpaslan

Sn. Alpaslan Bey.
Aklıma Neler Getirdiniz Bir Bilseniz. Çok Yaşayın Emi . :smiley: Sizin Şimdiki , Bizim İse O Zamanki Günlerimizde Kendimize Ayırabilecek Bir Kaç Günlük Kaçamakların Hayallerini Kurar , Nasıl Bir Kumpas Kurup Da Çocukları Ekebilmenin Hayallerini Kurar Da , Sonunda Yine Rüyalarımızdan İnsafsızca Uyanıverirdik Ansızın. Bazen " Bizim Çocuklar Büyüdüler Artık" Diye Birbirlerine (2 Oglan) Emanet Edip Tüysek Mi Acaba Diye , Kantarın Topuzunu Kaçırdığımız Zamanlar Bile Olmuştur . Sonunda Da Kös-kös Mecburi Rotamıza Dönüp Gerçeklerimiz Le Mücadelemize Kaldığımız Yerden Devam Etmek Zorunda Kalırdık. Artık Böyle Sorunlarımız Kalmadı. İstediğimiz Zaman Alıp Başımızı Gidebiliyoruz. Ama Yine De Bir Eksiklik Var . Tuzu Mu Yoksa Yağı Mı Eksik Bilemiyoruz Ama Bol Acılı Yeri Dibine Çökmüş . Olsun , Biz De Şimdi Acılı Seviyoruz :smiley:zaten. :smiley:
Saglık Ve Mutluluklar Dileriz.

Mehmet Bey,
sanırım Ne Demek İstediğinizi Çıkarttım Ve Dersimi Aldım. :smiley:
haklısınız, Canlarımızdan Öte Olan Çocuklarımıza Karşı Olan Sorumluluklarımız Bazen Hayallerimize Ket Vurabiliyor, Yada Ertlememizin Nedeni Olabiliyor.. Ancak Galiba Bende Kantarın Topuzunu Anlatırken Kaçırmış Olmalıyım, Aslında Söylemimin Sebebi Sitem Yada Şikayet Değil, İçselleştirmeden Durum Bilgisi Vermekti. Oğlumun Da Neredeyse Delikanlı Olarak Katıldığı (14 Yaşında) Geçen Yazki Tatilimiz, Benim En Güzel Tatillerimden Biridir. Hiç Durmayan Çenesi Şehir Hayatında Bizi Kendimizden Bezdirirken, Tatilde Yoldaş, Arkadaş Olmuş, Eğlentimize Önemli Katkıda Bulunmuştu... :smiley: :smiley:
öte Yandan Bizde Hanımla Zaman Zaman Onlarsız (bir Kızım Bir Oğlum Var) Tatil Hayali Kuruyoruz Ama Sanırım Gerçekte İsteğimiz Bu Değil... Burda Biraz Sorumluluğu Üstümüzden Boşaltmak, Azıcık Nefeslenmek İsteği Bizimkisi Gibi Geliyor Bana.
aslında Bunların Herbiri Başka Güzellik. Kaçamak Yapmayı Düşünmek De, O Kaçamağı Yapamamak Da, Yaptığında Umduğun Gibi Keyif Almak Yada Alamamak Da, Hepsi....
belkide Almasını Bilene, Her Dönemin Kendine Uygun Tadı Var Demek Daha Doğru...
alpaslan

Alparslan Kardeş.. O Kadar İnce Bir Noktayı Yakalamışsınız Ki Kendimden De Bir Payda Buldum.. 14 Yaşında Oğlum.. 7 Yaşında Kızım Var.. Arada Eşimle Başbaşa Tatil Hayali Kurarız.. Sonra Şaaak Diye Gerçekler Yüzümüze Vurur.. Bir Kaç Defa Onları Anneanne Lerine Bırakıp Kaçtık. Çok Degil 1 Bilemedin 2 Gün.. En Fazla 2. Gün Tası Taragı Toplayıp Dönüyoruz ;d O Neden İle Maks 1 Gün Başbaşa Tatilimiz Oluyor.. Selamlar..

zirvelerin Sesi' Alıntı:
Alparslan Kardeş.. O Kadar İnce Bir Noktayı Yakalamışsınız Ki Kendimden De Bir Payda Buldum.. 14 Yaşında Oğlum.. 7 Yaşında Kızım Var.. Arada Eşimle Başbaşa Tatil Hayali Kurarız.. Sonra Şaaak Diye Gerçekler Yüzümüze Vurur.. Bir Kaç Defa Onları Anneanne Lerine Bırakıp Kaçtık. Çok Degil 1 Bilemedin 2 Gün.. En Fazla 2. Gün Tası Taragı Toplayıp Dönüyoruz ;d O Neden İle Maks 1 Gün Başbaşa Tatilimiz Oluyor.. Selamlar..

işte Tam Da Böyle Oluyor... :smiley: :smiley: :smiley:
benim Oglan 14, Kızım 24 Yaşında Ve Kızım Üniversiteyi Bitirdi Sonrasında Kendi Kendine İşini De Buldu, Çalışıyor. Kızım Artık Ne Yazık Ki Bizimle Uzun Süreli Programlar Yapamıyor. Bu Olayların Bir De Bu Yönü Oluyor Zaman İçinde, Hayatlar Değişiyor. Bizlerde De Değiştiği Gibi Gençlerin De Yaşam Kosulları Değişiyor. Dedim Ya Hepsini İyice Sindirmek, Keyifle Yaşamak Lazım, Her Biri Ayrı Güzel !!!

Ne Güzel.
samimi Duyguları Damar Yaptırıp Sorunlarımızdan Bile Keyf Alabiliyorsak İşte Gerçek Paylaşım Bu Olsa Gerek Diye Düşünüyorım.
:smiley: :smiley: ;d

Slm Mehmet Bey benim forumda ilkgünüm bugün ve Forum gezintime sizin hikayenizle baslamak istedim .Cünkü bende ilk karavanimi yeni 1 hafta önce aldim.Benim gibi yeni karavanci birinin hikayesini izlemek eminim ilginc olacak.Saygilar

Bir cirpida bütün gezinizi güzel anlitimlarinizla takip etmek cok güzeldi,forumdaki ilk günümde güzel,akici ve tahrik edici bir gezi izlemis oldum.Yazilar ve görseller icin tesekkürler bizlere rehber olacak nitelikte.Bu arada gecirdiginiz kücük kaza icinde gecmis olsun.

Hadi çıkın gayrı gözlerimiz yollarda kaldı. Bahar geldi memleketimin güzel köşeleri sizi bekliyor bizimle beraber.

Dere' Alıntı:
Bir cirpida bütün gezinizi güzel anlitimlarinizla takip etmek cok güzeldi,forumdaki ilk günümde güzel,akici ve tahrik edici bir gezi izlemis oldum.Yazilar ve görseller icin tesekkürler bizlere rehber olacak nitelikte.Bu arada gecirdiginiz kücük kaza icinde gecmis olsun.

Geç oldu , özür dilerim. Karavanımızda yeni degişiklikler ıle ugraşmaktayım . Yeni kullanım biçimleri aklımıza geldiğinden , ılaveler ve eksiklerimizi tamamlamaktaydım , bu yüzden bakamadım foruma.
Yadıklarımı begenmiş olmanız beni hem memnun etti hem sevindirdi . çok teşekkür ederim. Yeni karavanınız olmuş . Ben buna daha çok sevindim . Hayırli olsun , güle güle kullanın , mutlulugunuza mutluluk katmasını dilerim.
selamlar.

celal yalçın' Alıntı:
Hadi çıkın gayrı gözlerimiz yollarda kaldı. Bahar geldi memleketimin güzel köşeleri sizi bekliyor bizimle beraber.

Az kaldı Celal hocam. Biz de özledik oraları . Pilanlarımızda , aklımızdaki Nisan sonu . Tabi tutturabilirsek ;D
Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri